I tarocchi per te

tarot pro tebe

 Výklad karet online pro Tebe!
 
Ahoj, vítej na stránkách kartářky Majla sí, 
 


Víš jak vyřešit problém s tvým milovaným? S tvým šéfem? Nebo jsi snad dokonce přišel o práci? Nebo snad,  jen úplně jednoduše, nevíš jakým směrem se máš vydat v tvém životě?  Nevíš, kam nasměrovat plachtu tvé loďky, která tě dopravuje za tvým štěstím…. Tví Andělé to vědí, Tvůj Bůh to ví, tvůj Ježíš to ví, i tvé vnitřní já to ví !!! Nevíš, nebo snad neumíš jim naslouchat? Nedělej si sta
rosti, tarot zná jejich jazyk a tarot, ti dá tvou odpověď. Neměj strach, protože každý z nás, si zaslouží své vlastní štěstí!!

     

Tyto stránky ti poskytují jednoduchý náhled na menu, ve kterém si můžeš vybrat to, co tě zajímá. Výklad karet zdarma online – vložení jednoduché otázky, bylinné čaje, sirupy a masti, podrobný výklad (objenat se můžeš telefonicky či přes email), který ti mohu nabídnout formou:
 
SKYPE CHAT
SKYPE volání online mezi SKYPE
CHAT   ICQ
TELEFONICKY
OSOBNI VÝKLAD

a to do vyčerpání všech tvých otázek, která tě budou zajímat!
 
Dále, si zde můžeš vyhledat citáty, úvahy, a články, které mají různé téma: Duchovní život, zdraví, smysl života, vše o tarotu a proč výklad karet s taroty, jak se dá žít vědomě atd. Založila jsem pro tebe i forum, kde se můžeš podělit o tvé starosti s ostatními a jiné…..
Možnost k zakoupení výrobků pro podporu zdraví a krásy, duše a těla:
Weleda - přírodní léčiva a kosmetika
péče o tělo - tradiční čínská medicína
Léčitel Jonáš - domácí bylinné směsi a masti
 
Věřím, že mé stránky ti umožní zkvalitnit tvůj způsob života a najít pro Tebe to nejlepší řešení, které právě hledáš!
 
Neváhej a kontaktuj mne, již dnes můžeš znát odpověď jak se rozhodnout dál !!!!
 
Jsem tu pro Tebe, Majla sí