I tarocchi per te

Archív odpovědí 2007/08

únor 08

 

odpověď

hanče29.02.2008 20:56Dobrý večer, chtěla bych se zeptat na nás dva ,já 6.4.1977, on 23.10.1972, jak to vše bude dál...
 
 
Ahoj Hanče, ve vašem vztahu je problém, který se nedá už dál oddalovat. Ty váháš, jestli on nebo někdo jiný, on má ocit, že takhle už to dál nemá cenu, i přesto, že by si moc přál být s Tebou. Ukazuje se, že by jste měli méně tlačit na pilu a víc si navzájem naslouchat. Váš vztah má šanci, když ho oba dva vezmete za jiný konec a začnete od začátku, ale jinak. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

odpověď

Jirka.L29.02.2008 19:11
příspěvků: 1Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat, mám přítelkyni ale stále myslím na svou bývalou přítelkyni. Nevím, kterou miluji. Chtěl bych radu, co mám dělat? Zůstat, nebo se pokusit o návrat ke své bývalé?
nar. 21.3.1979
 
Ahoj Jirko, je potřeba, aby jsi byl hodně sám, a relaxoval – meditoval a našel v sobě  prioritu, můžeš mít rád obě, ale jen s jednou být skutečně jako partner, jen tak můžeš být upřímný k nim i k sobě. Karty ukazují, lepší vztah s bejvalkou, ale jen pod podmínkou, že to se současnou uknčíš, milenecký vztah nikam nevede. Rozumíš? Pokud to potřebuješ více probrat, ozvi se na podrobný výklad. Hodně štěstí Majla sí.

odpověď

brendysek29.02.2008 17:15
příspěvků: 2ahoj, chtěla bych se zeptat, po šesti letech jsme se rozešli s přítelem, já 4ledna 1982 a on 2května 1982,máme ještě šanci být partneři? Stále si píšeme a vídáme se, jako přátelé. Děkuju
 
narozena 4. ledna 1982 Můj první dotaz směřuje do oblasti lásky. Před šesti lety jsem potkala člověka o kterém jsem byla přesvědčená, že spolu zestárneme, že budeme mít spoustu dětí a že budeme až do konce života moc šťastní. Opravdu velmi jsme se milovali ale musím říct, že jsem dost marnivá a to bylo příčinou velké spousty našich hádek. Koupili jsme si náš první společný byt kde jsme strávili ty nejkrásnější roky. Mě to ale nestačilo, chtěla jsem velký byt pro velkou rodinu, takže náš malý byteček jsme prodali a šli jinam. Tam to ale nebylo takové, jaké jsme si to představovali, nelíbili se nám lidé ani lokalita a začali jsme uvažovat o domečku. Máme malého pejska který je nemocný a byl po těžkých operacích, takže jsme byli pořád s ním, bylo to naše miminko, takže jsme se rozhodli i tento byt prodat a koupit dům daleko od našeho bydliště a společně s mými rodiči aby bylo postaráno jak o pejska tak jednou i o naše děti.Oba jsme se tam moc těšili a plánovali spoustu věcí, vysadila jsem antikoncepci, plánovali jsme miminko a na jaře svatbu. Odjeli jsme na dům ale po pár dnech, daleko ode všech, známých a přátel, po několika hádkách s rodiči, jsme zjistili že to není ono a že se chceme vrátit zpátky. Hledali jsme pronájem ale to se nedařilo, neměli jsme tolik peněz kvůli tomu že jsme museli platit hypotéku, ošklivě jsme se pohádali a dopadlo to tak, že čerstvě před vánoci ode mě přítel odešel.Myslela jsem že si to rozmyslí a všechno bude jako dřív, ale nebylo to tak.Teď bydlím zpátky u rodičů, on také, a já bych chtěla vědět, co bude dál.Je velmi zmatený, jednou mi píše jak mě má rád a je tady jen pro mě, že mě vždycky rád vidí a že jsem nejlepší přítel kterého má, jindy zas že jeho srdíčko vúči mě ochladlo, že teď nedokáže říct, jestli my dva ještě můžeme být pár, mezitím měl i aférku s jednou holčinou od nás z práce, ale rychle to ukončil, myslím, že sám neví co chce a i já jsem zmatená a nevím, jestli má cenu na něj čekat\\\\(já ho mám moc ráda a klidně bych si počkala, ale potřebuji vědět, jestli může nějaká společná budoucnost existovat ).Jsem si jistá, že i on mě má moc rád a že u rodičů není moc šťastný ale visí nad námi ten dům a dokud se neprodá, nemůžeme si ani jeden koupit vlastní byt a musíme čekat a myslím, že ten dům nás hodně rozdělil a rozděluje pořád. K tomu také směřuje má další otázka.Je šance že se dům brzy prodá? Jestli ano , tak kdy asi? A budu mít v nejbližší době vlastní bydlení? Datum narození partnera je 2.května 1982. Děkuji, pudilova.andrea@email.cz
 
 
Ahoj Andreo, pravděpodobně, vám oboum vše dojde, chyby, které jste oba dva udělali a skutečná láska kterou k sobě máte, příjde čas, kdy si to vše vyříkáte a vrátíte se k sobě, ale prosím vás nenalhávejte si přátelství, když jsou tam jiné vztahy, Řekněme, že by jsi měla být ta první která řekne, nezlob se jak můžu být tvůj přítel, když mám v sobě přání, žít zase spolu a každé naše setkání, je jen pro mne naděje, že tomu tak bude….!? Dům se vám podaří prodat, ale až v moment, kdy si skutečně mezi sebou ujasníte společnou, nebo rozdělenou budoucnost. Tento oboustranný rozpor a nalhávání si něčeho, vám k prodeji nepřispívá. Držím pěsti v případě podrobného výkladu mne komtaktuj. Děkuji Majla sí.
 

odpověď

lv29.02.2008 16:58jsem 14.6.64 a on je 8.12.56 mam sanci navazat s nim milostný vztah a pokud ano jak do toho jít
 
Ahoj šance tady je, myslím, že se ti to povede,  a jak do toho? . Použij všechny ženské triky a hlavně, s ním mluv a vyjadřuj, co cítíš. Jen nečekej a udělej první kroky. Držím pěsti Majla sí.
 

odpověď

HF29.02.2008 14:13Dobrý den,chtěla bych se zeptat na sportovní budoucnost svého syna,nar.19.1.2000.stojíme před rozhodnutím zda si má vybrat hokej nebo fodbal,v obojím dosahuje vynikajících výsledků a on sám neví.a bude se sportem v bud. živit?.Děkuji za odpověd,která nám ulehčí naše rozhodování.Přeji vám všechno pěkné.
 
Ahoj, lepší karty mi jdou na hokej. Bude pro něj náročnější a někdy ho to bude rozčilovat, ale fotbal by asi dříve nebo později zabalil. Profesně jsme ještě moc daleko, ale každopádně se to zatím tváří, že sport bude provozovat pro radost a nikoliv pro výdělek, ale to se může za roky změnit. Hodně štěstí Majla sí. Pro podrbný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.
 

odpověď

 
romi29.02.2008 12:27Dobrý den, chtěla bych vědět, jak je na tom v manželství má sestra. Popř. jestli změním práci. Děkuji a přeji hezký den.
 
Ahoj Romi, sestra zvažuje ten vztah ukončit a její manžel, moc za to nebojuje. Přál by si s ní nadále být, ale i jeho to tam trochu ubíjí. Vidím, potencionální a nebo skutečný rozchod, s tím, že to samotný vztah utuží a nebo si oba polepší. Řekněme, že je to krize s pěkným koncem. Pokud najdeš sílu se vymanit, práci změníš. Potřebuješ – li to vice rozebrat, kontaktuj mne na podrobný výklad. Děkuji Majla sí.

odpověď

vendula29.02.2008 12:11Děkuji, odpověď jsem našla. V.
vendula29.02.2008 11:57Dobrý den p. Majlo, včera jsem se vás ptala na otázku, kterou jste do odpovědí nezařadila. Ptala jsem se vás, jak nás vidíte v kartách spolu s přítelem. Děkuji.
 
Ahoj Vendulo, výklady poskytuji, jak jen to jde……. Někdy je potřeba vytrvat. V případě nutné odpovědi, je možnost objednání telefonicky, nebo emailem na podrobný výklad. Děkuji Majla sí.  
 

odpověď

firenka29.02.2008 11:34
příspěvků: 1Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co pro mě chystá nejbližší budoucnost?Jestli se k sobě vrátíme s mým bývalým přítelem, co on cítí v této době? Nebo jestli se objeví někdo nový? A jestli se zlepší náš vztah s mamkou? děkuji za odpověď (já - 25.4.1988)
 
Ahoj Firenko, máš moc otázek, navrhuji ti podrobný výklad, kde to můžeme spolu probrat. Lepší je, když příjmeš váš vztah jako ukončený, bývalý partner má k tobě lásku, ale i přání žít líp. Nový partner se určitě objeví, a vztah s maminkou se z lepší, až se budeš umět na ní podívat z pochopení její pozice. Né z tè tvojí. Hodně štěstí Majla sí.
 
 

odpověď

petruš29.02.2008 08:04Dobrý den Majlo, chtěla bych Vás požádat o nahlédnutí do karet jak vypadá můj vztah s přítelem, konkrétně jak bere náš vztah můj přítel a jestli se třeba v kartách neobjeví jiná žena. já 6.12.1984 on 22.7.1982. Moc děkuji
 
Ahoj Petruš, tvůj přítel má k Tobě čistou nezávislou lásku, přál by si občas, aby se ten vztah někam posunul, aby jste začali z nova, jak na začátku, a dalo se vše do rovnováhy, ale nemá tam k tobě nic špatného. Žádná žena se neobjevuje. Spíš jseš to ty, která si jen přeje a nic pro to neděláš, Ve vztahu musí být rovnováha mezi dáváním a příjmáním, a ulpívat na zvycích, vztahu někdy ubližuje, Hodně štěstí Majla sí.

odpověď

 
míla28.02.2008 16:20dobrý den,prosím o odpověď, zda budu vkontaktu s člověkem, kterého jsem po 18 letech opět našla?
 
Ahoj, bude to stát nějaké oběti, ale ano, vidím radost, lásku, ale také slzy. Nech tu osobu, aby se s tím vším zžila. Hodně štěstí Majla sí. Pro podrobný výklad mne kontaktuj.
 

odpověď

ivana.h.28.02.2008 16:17
příspěvků: 2Ahoj Majlo,mohla by jsi mi prosím odpovědět na moji otázku, co se týká mé budoucnost?
děkuji.
 
Ahoj Ivano, vidím nerozhodnost, váhání a iluze u nějakého staršího a mladšího muže, pokud se nadále nerozhodneš, čekají tě starosti. V hlavě už jsi si stanovila, nějakou změnu a přání, a měla by jsi si za tím jít, pokud nezůstaneš v tomto rozporu, vidím zde radost a splnění přání, může se jednat i o těhotenství. Držím pěsti Majla sí.

odpověď

Dobrý den, jsem narozena 28.10.1964 a jsem rok rozvedená. Moc toužím opět najít velkou lásku a být zase šťastná. Stane se to ještě někdy? Děkuji.
 
Ahoj, nebude to hned, ale i na Tebe láska někde čeká. Je potřeba přestat žít minulost, a začít dělat nové věci. Chodit jinou cestou do práce, změnit sámošku, začít chodit do nějakého kurzu a ne večírky. Domů ti přijde jen zadaný instalater J. Nevytvářej si z toho čekání závislost na cíli. Bav se! Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

odpověď

radek28.02.2008 12:38Dobrý den, jak nás spolu s přítelkyní vidíte v kartách? Děkuji. R.
 
Ahoj Radku je potřeba z tvojí a nebo z přítelkyně strany něco ukončit, ukončit to, co tobě nebo jí vytváří rozpor ve vašem vztahu! Jina osaba…? Když to ukončíš nebo ukončí.., váš vztah má velkou perspektivu. I založení rodiny. Ujasni si priority. Hodně lásky Majla sí.

odpověď

mila28.02.2008 12:01Dobrý den,jak vidíte náš vztah. Já:11.12.1982, On: 25.8.1974. Děkuji.
 
Ahoj váš vztah nazvu bouřka čistí vzduch! Je potřeba následovat své vnitřní pocity, proto, aby jste se zbavili navyklych špatných postolo. Když si oba uvědomíte, že vám škodí a popracujete na tom, váš vztah bude hezký. Hodně lásky Majla sí.

odpověď

Pepinka28.02.2008 06:29Dobré ráno, chtěla bych vědět, jestli si vezmu svého přítele, on 17.6.1977. A také, kam se bude ubírat můj další život. já nar. 6.9.1975.
 
Ahoj Pepinko, zatím svatbu nevidím, některé věci ti dojdou později, on se na to ještě necítí. Ještě vyplavou na povrch nějaké věci na vyřešení. Tvůj život se bude ubírat přes malé oběti ke splnění tvého přání, které by jsi měla znát. Stanov si dlouhdobé a krátkodobé cíle a jdi si za nimi. Držím pěsti Majla sí.

odpověď

kočička27.02.2008 22:32Dobrý večer, chtěla bych se zeptat zda dojde v nejbližší době k urovnání vztahu s přáteli. Děkuji a dobrou noc. Hanka
 
Ahoj kočičko, ano určitě si to spolu vyříkáte a dojde ke zlepšení a znovu prožité radosti. Jde jen o to si uvědomit, že některé věci si v životě mezi sebou zrcadlíme! To co ti vadí na druhých, je většinou tvůj nedostatek, to co ty sama neumíš a nebo děláš jiným a Vice versa. Budeš vše ok. Zdravím Majla sí.

odpověď

fila27.02.2008 21:53dobrý večer jen by mě zajímalo zda mě v nejbližší době čeká operace.děkuji f94e71
 
Ahoj, to nejhorší máš za sebou, ano jsou tu zdravotní problémy, ale zvládneš se uzdravit i bez zákroku. Pokud si připustíš, že žiješ v rozporu ohledně nějakého mileneckého vztahu, a pokud si včas uvědomíš, že je potřeba nějaké rozhodnutí udělat, uleví se ti i po zdravotní stránce. Držím pěsti, navrhuji podrobný výklad, kde to spolu proberem. Děkuji Majla sí.
 

odpověď

JancaK27.02.2008 20:38Dobrý večer,moc by mi zajímalo, jestli v nynější době nebo v tomto roce potkám nějakého muže,se kterým navážu vážnější vztah. Předem velice děkuji za odpověď.
 
Ahoj Jančo, když přestaneš dělat věci za každou cenu, a neháš věci volně plynout a zapracuješ trochu na spobě, tak tě ujistím, že ještě tento rok, láska příjde. Hodně lásky Majla sí. Potřebuješ – li to více probrat, navrhuji podrobný výklad. Děkuji Majla sí.

odpověď

cacorka26.02.2008 20:56Dobrý večer,
dostala jsem typ na vaši stránku od své kamarádky. Zajímalo by mě, jak to se mnou vypadá ve vztazích; jak rodinných, tak s přítelem, se kterým jsme již třetí rok.
 
Ahoj těší mne a děkuji kamarádce za typ.
Cacorko, ve vztahu s přítelem vidím spíše, vztah sexuální než láska jako trám, popovídejte si, co k Tobě skutečně prožívá a ty k němu. Mám pocit, že si žiješ iluzi. Ve vztahu s rodinou, působíš, že děláš věci za každou cenu a moc bojuješ, měla by jsi se trochu uzavřít a více naslouchat. Pokud tě někdo irituje, jako že jo, uvědom si, že to co ti na něm vadí, je tvůj nedostatek. Ve vztazích se zrcadlíš a žiješ v rozporu. Hodně štěstí Majla sí. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji

odpověď

janabak26.02.2008 20:48
příspěvků: 1Dobrý den,
snažím se již nějakou dobu otěhotnět, ale stále se nedaří. Chtěla bych se zeptat, zda do konce roku otěhotním?
Děkuji
 
Ahoj Janabak, nevím, jestli jsi vdaná atd, ale v kartách mi ukazuje, že je nejdříve potřeba udělat nějakou tansformaci, co se týka, nějakého staršího aktivního, energetického muže. Po udělání této změny je na cestě, buď miminko, nebo nový mladší partner. Ale asi to miminko. Držím ti pěsti Majla sí. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

odpověď

Marťa26.02.2008 10:46Dobrý den,mám možnost nastoupit do jednoho zaměstnání, ale nejsem si jistá, zdali je tato volba pro mne dobrá.
 
Ahoj Marťo, tato příležitost je pro Tebe splnění tvéhp přání, nevidím tam nějak moc velké finanční zlepšení, ale karty jsou na to hezké. Nějaké malé nepříjemnosti v podobě vztahů, ale to se ti děje všude. Pozor, nepokaž si to tím, že se do někoho zamiluješ a pak tvá aktivita bude utlumena. Že by někdo tam? Jdi tomu vstříc. Hodně štěstí Majla sí. V případě podrobného výkladu nme kontaktuj. Děkuji
 

odpověď

Dobrý večer, seznámila jsem se s jedním mužem, oba jsme si padli do oka, chci se zeptat,bude mezi námi něco víc, než jen sympatie? Děkuji
 
Ahoj, řekla bych, že pán má nějaké závazky, váš vztah vidím jem na sexuální úrovni. Zvažto. Hodně štěstí Majla sí. Děkuji

odpověď

Jana25.02.2008 21:13Dobrý večer, přítel se platonicky zamiloval do kolegyně z práce(alespoň mi tvrdí, že je to jen platonická láska. Nyní mi tvrdí,že mi dva se k sobě nehodíme, nevím co mám dělat, moc mi to trápí.Snažím se ho pochopit, možná má jen krizi, nebo má rád ženy, opravdu nevím co dělat, ještě k tomu všemu jsem přišla o práci, jsem zoufalá, nevím jak jít dál a co mám dělat.
 
Ahoj Jano, tvůj přítel je skutečně ve stavu, kdy potřebuje nutnou změnu v životě, Váš vztah stojí dlouho na jednom bodě. Je potřeba se hnout z místa. Je tady šance, že si spolu uděláte nějaký nový plán, který by mohl zharmonizovat váš vztah. Má pocit, že ta kolegyně je to, co si vždy přál, ale v kartách se to jeví, jako iluze. Nech ho, on si na to příjde. Větší problém máš ty, pokud přicházíme o vztahy, pak o práci, hrozí, že můžeš přijít o zdraví. Jde jen o to, si uvědomit, že žiješ co nechceš. Jseš to ty, kdo se musí vymanit z toho, co ti nevyhovuje. Ne on. On to dělá za tebe. Navrhuji podrobný výklad, kde to můžem spolu probrat. Hodně štěstí Majla sí.

odpověď

arteP25.02.2008 14:41Dobrý den,
manžel mi byl nevěrný a já se s tím nemohu stále srovnat. Jak bude prosím dál vypadat naše manželství? Máme ještě naději to vše zvládnout? Manžel se opravdu snaží ale mě to nějak nejde se povznést a odpustit. Prosím poraďte mi . Děkuji
 
Ahoj, neboj zvládneš to dát do rovnováhy. Šance na harmoniji tady je.  Netlač na pilu..stačí si uvědomit tvá skutečná přání a jít si za tím, a jestli manžel je to, co si skutečně přeješ, směruj vše do přítomnosti a krátké budoucnosti a minulost vymaž. Vyhledávej s ním příjemné momenty.  Pokud ovšem máš někde v hlouby přání, že toužíš po změně, je potřeba uzavřít kapitolu. Buď k sobě upřímná. Držím pěsti Majla sí.  

odpověď

marta25.02.2008 13:31Dobrý večer,chtěla bych se zeptat,jestli v letošním roce mě potká láska a popřípadě přítel na celý život nar.23.4.1984.Děkuji
 
Ahoj Marto, ano, v tomto roce tě čeká láska a můžete mít i společnou budoucnost, musíš ale na sobě trochu zapracovat, vážit si sama sebe, nežít život těch druhých a hlavně, kdo tě tahá do postele neznamená, že tě miluje, nebo že z toho něco bude. Nauč se říkat ne! Nebuď milenkou, ale trpělivou partnerkou. V případě podrobného výkladu mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

odpověď

Dana. Dobrý den, chtěla bych se zeptat na své známé(ona 9.4.1975, on 16.9.1976) zda se jim v brzké době narodí miminko? Děkuji a přeji hezký den.
 
Ahoj Dano, je mi líto, ale zatím to nevypadá. Mají spolu něco na dořešení a na douzavření nějaké kapitoly. Je potřeba začít s čistým štítem. Jsi hodná, že myslíš na druhé. Zdravím Majla sí.

odpověď

Petula25.02.2008 09:14Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak to bude vypadat s mým osobním životem. Jsem bez přítele a kolem mě se motá dost mužů, ale pořád mám pocit, že je tam nějaké to ALE a na každém mi něco vadí, ale jsou to takové věci, které nehodlám akceptovat. Potkám někdy v dohledné době nějakého vhodného partnera? Děkuji Petra 29.11.1982
 
Ahoj Petule, pokud nezměníš svůj postoj, zatím nikdo nepříjde. Vypadá to, že jsou kolem tebe mladší, ale v hlavě máš představu staršího energetického, aktivního muže, a toho by jsi se měla pustit. Vyjasni si pohled na otce. Hledáš takový vzor, nebo práve takového nechceš. Ujasni si myšlenky a nebraň se čisté lásce bez očekávání. Hodně štěstí Majla sí.  

odpověď

Jarka25.02.2008 06:57dobrý den Majlo,chci se zeptat na mé zaměstnání,zda v něm mám setrvat nebo ne, zda se něco změní k lepšímu nebo si mám do budoucna hledat nco lepšího, děkuji Jarka
 
Ahoj Jarko, teď není vhodná doba dělat nějakou změnu, setrvej v zaměstnání, dojdou ti souvislosti. V pravý okamžik příjde buď zlepšení, nebo nová a lepší nabídka. Ale těď nic nedělej. Držím pěsti, pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí
 

odpověď

jenny24.02.2008 18:55Dobrý den,ráda bych se zeptala, zda mě v blízké době čeká nějaká nová láska? Být sama není fajn..Nějak ne a ne narazit na toho pravého..děkuji,pěkný den:)
 
Ahoj Jenny, ano někdo v blízké době se objeví, ale bude to spíše na vědomé úrovni, než láska jako trám a samé srdce. Je to člověk, na kterém se naučíš zpracovat své špatné navyklé postoje, ale ten pravý teprve příjde. Nauč se příjímat názor a pomoc ostatních. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

odpověď

Hanka 24.02.2008 18:35Dobrý den, Hanka 22. 7. 1978 /2:10/, jsem šťastně těhotná, ale stále nemám ukončené bakalářské studium. Nejvíce mě trápí cizí jazyk. Chtěla jsem se zeptat, zda právě v této studijní záležitosti budu mít štěstí a najdu pochopení, abych mohla uzavřít ročník. Jinak by tři roky studia byly k ničemu. Celkem mě to trápí, protože prostě na jazyky nemám buňky a zápočtový test je poměrně náročný. Snad karty přinesou nějaký pozitivní výhled. Tak ráda bych se toho zbytečného stresu zbavila. S pozdravením a poděkováním Hanka
 
Ahoj Hanko, nech si od někoho pomoct, ukazuje se mi tu i nějaká cesta, nevím kdy máš zkoušky, a jak si na tom zdravotně ale krátkodobý pobyt (1měsíc) v tè zemi by ti pomohl. Jinak vidím, že by jsi mohla zkoušku opakovat. Začni se soustředit na sebe a některé věci hoď na chvíli za hlavu, i partnera |:-). Držím pěsti Majla sí. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Majla sí.
 

odpověď

new.time24.02.2008 15:02
příspěvků: 1ahoj MAjlo, prave prozivam celkem bolestivy rozchod s pritelem a zaroven problemy v rodine( spatny psychicky stav mamky). chtela bych se prosim zeptat, zda se uz bude vse ubirat pozitivnim smerem, dekuji moc haja
 
Ahoj, neboj bude líp, pokud přestaneš ulpívat na bývalém partnerovi, příjde ti nekdo lepší, kde budeš prožívat skutečnou radost a lásku. Mamince bude taku líp, ale musí se pustit minulosti. Navrhuji podrobný výklad, kde to vše můžem spolu rozebrat. Děkuji Majla sí.

odpověď

kamka24.02.2008 11:25Ahoj MAjlo, v mém životě se objevil nový muž. Známe se již 4 roky, ale dosud jsme byli pouze kamarádi, teď to náhle přešlo v něco víc. Chci se jen zeptat, zda se do tohoto vztahu mám pouštět, pořád mám v sobě strach z minulého zklamání a bojím se dalšího. Děkuji
Ahoj KAmko, já ti tento vztah doporučuji, pro prožití harmonického vztahu, je potřeba se pustit navyklých postojů, které ti vše jen ztěžují. Ukliď strach někam hluboko do šuplíku a zkus žít přítomnost. Bez strachu co bude a co bylo. Jen prožívej, co je ti dáváno a dávej i ty, aby laska mohla proudit oběma směry. V tomto vztahu, je nutná komunikace o všem, co prožíváš. Neboj se toho. Pro podrobný výklad mne kontaktuj děkiji Majla sí.
 
 

odpověď

Cumi24.02.2008 10:48Ahoj, potřebovala bych poradit, jak to bude s mým přítelem. Před časem jsem zjistila, že hraje automaty. Tvrdí, že s tím už přestal, ale už nevím, čemu mám věřit... Ráda bych se zeptala, jak naší společnou budoucnost vidí karty. Mockrát děkuji.
Dat.nar. 15.7.1982
Přítel: 22.2.1983
 
Ahoj Cumi, věřit by jsi měla tomu, co ti říká. V kartách se skutečně ukazuje konec jeho závislosti, ale je to stejné, jako závislost na alkoholu, musí se pořád hlídat a léčit. Nechte si pomoct. Budoucnost společnou mate slibnou. Můžete začít plánovat. J Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

odpověď

Martin24.02.2008 08:36Přeji krásný den, čekám na novou inspiraci,kam nasměrovat svoje profesní budoucnost. Jsem asi netrpělivý, někdy dokonce mívám pochybnosti,zda moej vplná noha nebyla chyba.Prostě se v tom plácám a jindy jsem šťastný.Ale třeba karty napoví... Děkuji.M
 
Ahoj Martine, je potřeba se pořádně zamyslet, nad tím, jaké je tvé životní přání, a jít si za ním. Třeba i za cenu, že je potřeba udělat výrazné změny a začít od nuly. Upřímně u tebe je to trošku ovlivněné postojem k citovému vztahu. Držím pěsti Majla sí.
 

odpověď

J23.02.2008 22:18Hezký večer,chtěla jsem se zeptat na býv.manžela 2.3.71 a na mě 11.11.71,zda se opět dáme v dohledné době dohromady,jsme rozvedeni už víc jak 10 let,ale stále se vracíme a rozcházíme. Před necelými dvěma lety jsem to ukončila já jako definitivum,ale asi to není tak.Jsem stále sama se dvěma dcerami,před rokem a půl mi zemřela matka a starám se o otce, v poslední době to nezvládám psychicky, mám i určité zdrav. problémy,místy nevím kudy, kam a stále se trápím, bývalý se stále vrací mi údajně i pomoci,loni jsme byli všichni na dovolené.Jiná žena zřejmě existuje,ale já jsem zmatená.Co vidí karty?Děkuji
 
Ahoj, je mi líto, ale karty jsou z vás stejně zmatené, tak jak jste vy. Upřímně je potřeba, po letech si sednout, nic si nenelhávat a upřímně si vyříkat, co jeden k druhému cítíte, co si přejete, v tvém případě mu řekni, že si přeješ, aby jste žili spolu, a pokud to i on takto cítí, karty vám dávají požehnání, pokud to ovšem on takto necítí, a jsou to je n záležitosti slabých okamžiků a nebo nedostatku odvahy vše ukončit, nebo snad lítost, je potřeba za tím udělat silnou čáru. Jinak se ani jeden nikam neposunete. Udělejte nějaký krok. Navrhuji podrobný výklad, kde můžem společně vše probrat. Držím pěsti Majla sí.

odpověď

M23.02.2008 21:24Hezký večer, Majlo. Ráda bych věděla, co mě tento rok čeká. Zatím mám pocit, že se mi moc nedaří ani v práci ani v lásce. Datum narození 01.01.1972.
Děkuji
 
Ahoj s Novým rokem, tě čeká zlepšení v celé tvé životní oblasti, ale jsi to ty, která tomu musíš napomoct. Máš v hlavě nějakou změnu, kterou je potřeba udělat. Dej výpověď, někam vycestuj, zkrátka jen se změnou tvého života ti příjdou nové příležitosti. Nemáš co ztratit. Držím pěsti Majla sí.
Poslední komentáře
27.02.2008 09:50: Můžeš ne kontaktovat na podrobný výklad, kde to více rozeberem. hodně štěstí.
25.02.2008 20:26: Drahá Majlo,
děkuji za radu. Máš pravdu. V práci nejsem spokojená a jen se to zbytečně protahuje, už si hledám novou, ale jako bych hledala na špatném místě nebo jako by se mi všechny pracovní příležitosti vyhýbaly...
V lásce je to stejné. Vztah - domluven na sexu, ale přesto mám pocit, že je v tom daleko více. Problém je v komunikaci a v tom, že se málo vídáme. Navíc mám pocit, že se jedná o nějaký souboj myslí (já 1.1.1972 a on 20.05.72) a jsem zmatená. Mám pocit, že k sobě patříme a že máme druhou šanci (ta první byla před 5-ti lety).
Nebo si to jen namlouvám?
Znovu vycestovat? Spíš mám pocit, že je načase se usadit a založit rodinu....
Proto jsem se ptala, co na to říkají karty.
b31d24

odpověď

Petunapa23.02.2008 20:39Ahojky, mám kamaráda, kterého mám moc ráda, bude z toho někdy něco víc, než jen kamarádství?díky předem za odpověď.
 
Ahoj Petunapa, je mi líto, ale lepší je, když od toho nebudeš nic očekávat. Upínáš se na špatném cíli. Děkuji Majla sí. 
 

odpověď

 
23.02.2008 20:33Dobrý večer Majlo, před měsícem se se mnou rozešel přítel. Od té doby jsme spolu vůbec nemluvili, nevideli se. Minulý týden mi napsal sms k svátku, nejspíš jen ze slušnosti, ale i tak se mi neustále vkrádá otázka, co když to něco znamená? A tak se chci zeptat, znamená to něco víc? Je možné, že se dáme dohromady? Děkuji Lenka
 
AhojLenko, je šance to dát do hromady, musíte si ovšem slíbit, že se nebudou opakovat stejné chyby. Musíte začít od nuly. Zkus ho kontaktovat. Hodně štěstí Majla sí.

odpověď

Petra23.02.2008 17:15Jsem vdaná,ale téměř rok mám přítele..Plánujeme společnou budoucnost.Bude to šťastný vztah? Já 25.1.1969, on 24.7.1982.Moc děkuji
 
 
Ahoj Petro, ráda bych ti na to dala pěkné karty, ale nějak chybí. Ten vztah může být pěkný, ale je tady spoustu věcí na vyřešení a obětí na udělání, což ten vztah buď posílí a bude pěkný, nebo naopak to ten vztah nabourá, bude hodně záležet na tom, nakolik váš vztah je pevný. 
Poslední komentáře
27.02.2008 09:54: Ano správně a hlavně, nejdříve dořeš tvé manželství, než se pustíš do nového. Nabízím ti podrobný výklad, pro ujasnění. Zdraví Majla sí :-)
25.02.2008 18:31: Majlo, moc děkuji..je to hluboká pravda..Vím, že to chce ještě čas..a na řešení toho mám opravdu spoustu..Děkuji..Ale i tak je to povzbudivě, ale už vím...nikam se nehnat..

odpověď

Jitule15.02.2008 14:41
Pohadali jsme se s pritelem kvůli hloupostem, odstehoval se,jsem smutna nechce komunikovat-co mam delat dal? mam ho moc rada.
pritel: 20.11.1976
ja:16.3.1979
 
Ahoj Jitule, pokud se odstěhoval, nejde o hlouposti, hlouposti byli jen ta poslední kapka. Nemůžeš dělat nic, než příjmout konec a začít myslet jen na novou budoucnost. Hlavně ten vztah neudržuj jen na sexu, to je zvyk a ne naděje, že se vrátí. Vyjádři mu formou dopisu co k němu cítíš, a co si přeješ a zbytek je na něm. Pokud neodpoví, je pravděpodobné, že se nevrátí, Buď silná a hodně štěstí. Můžeš mne kontaktovat pro objednání podrobného výkladu. Děkuji Majla sí.

odpověď

Cagey14.02.2008 16:34
příspěvků: 1Ahoj, chtela bych se zeptat, zda mam zustat se stavajicim pritelem? Kde     to uz znatelne skripe a    ted spolu jdeme bydlet a nebo ne? Potkala jsem nekoho,kdo me zaujal a proto by me zajimalo,zda on by byl ke me vhodnejsi? Predem moc diky za odpoved:)
Dat. narozeni: 23.2.1984
Pritel: 18.12.1978
pontencional. pritel: lev 1978
 
Diky Anet
 
AhojAnet, měla by jsi najít sílu se rozhodnout, karty jsou více nakloněné pro nového přítele. Tam je více srdíček. Každopádně, ujasni si skutečný cit k příteli, než – li spolu založíte společné bydlení. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

odpověď

.
 
            
Lidka14.02.2008 15:23Asi čekám miminko, co nás čeká?
 
Ahoj Lidko, čeká vás hodně úsilí a pracovní nasazení, ale současně radost a
štěstí. Je vše ok. Děkuji Majla sí.
 

odpověď

lenka14.02.2008 14:21dobrý den. zamilovala jsem se a nevím jak mu to dat najevo protože je na mě moc naštvaný, mam šanci ho získat jako milence a jak na to, jsem 14.6.64 mam naději děkuji přeji krásný den
 
Ahoj Lenko, máš šanci ho získat, jako milence, ale upřímně tě vidím, jako plačtivou a citlivou ženu. Zvaž si, zda-li tato cesta je pro tebe to, co si skutečně v partnerství přeješ. Děkuji pro podrobný výklad mne kontaktuj. Majla sí.
 

odpověď

14.02.2008 09:51Peterxp
Dobrý den chtel bych se zeptat na pracovní vztah s kolegou jestli zmeni zamestnani a odejde z ninejsi prace. arodil jsem se 15.09.1980 De kuji
14.02.2008 09:50Peterxp
 
Ahoj Peterxp, je mi líto, ale tvůj kolega zůstává v nynější práci. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Majla sí
 

odpověď

andrea.T13.02.2008 19:04
DOBRÝ DEN CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT NA BUDOUCNOST SVÉHO MANŽELSTVÍ MÁM POCIT ŽE JE V ČÍM DÁL TÍM VĚTŠÍ KRYZI.JESTLI MOHU TAKÉ NA ZDRAVÍ SVÉ MAMINKY NARODILA JSEM SE 27.1.1981 A MANŽEL 25.1.1979 A MAMINKA 23.12.1948 VELICE DĚKUJI
 
Ahoj Andreo, ve vašem vztahu je otázka nevěry, ujasněte si, kam vás táhnou vaše přání a na vašem vztahu musíte zapracovat. Jinak směruje ke konci. Maminka je z nejhoršího venku, ale musí neustále na svém zdraví pracovat. Nenechávat nic jen tak. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.
 

odpověď

Verča13.02.2008 13:11Dobrý den.Chci se zeptat na můj vztah s přítelem.Zda je to ten pravý a vezmeme se nebo ne? A právě jsem nastoupila do nové práce,jestli je dobrá nebo mám radši hledat jinou?Děkuji
 
Ahoj Verčo, vypadá to, že se rozhoduješ, nebo budeš rozhodovat, mezi dvěma muži. Ujasni si svůj cit. Současná práce ti přináší spíše nějakého muže. Nová, ti přinese více úsilí, ale lepší pro karieru. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.
 
 

odpověď

Iva13.02.2008 11:45Dobrý den, ráda bych se zeptala na svůj zdravotní stav, mám nyní stále nějaké problémy. A na vztah s manželem, nějak to poslední dobou neklape, jako by se mi manžel vzdaloval. Jsem nar. 3.5.1971. Děkuji a přeji krásné dny.
 
 
Ahoj Ivo, máš skutečně zdravotní problémy, které se zlepší. Problém ve vztahu s tím souvisí. Pokud nás začne na něco upozorňovat problém ve vztahu a současně zdravotní problémy, je více než evidentní, že žiješ ve vztahu v nespokojenosti a podle toho učinit rozhodnutí. Nabízím pro ujasnění podrobný výklad. Děkuji Majla sí

odpověď

petra13.02.2008 10:05ahoj chci se zeptat na vztah s přítelem poslední dobou jako by ve vztahu stojíme na jednom místě, asi si už nemáme co nabídnout tak se chci zeptat jestli má smysl zůstávat ve vztahu s přítelem a snažit se vrátit tomu smysl a nebo jsme si už dali to nejlepší co jsme mohli a máme to ukončit???nejsem si úplně jistá že je to vztah založený na lásce připadám si spíš jako jeho kamarádka a jistota....
 
 
Ahoj Petro, lepší karty ukazují ve vztahu zůstat a zapracovat na něm, než – li útěk. Potřeba hodně o věcech otevřeně mluvit. Nabízím ti podrobný výklad, kde to můžeme vše spolu rozebrat. Přeji ti hodně štěstí a děkuji Majla sí.

odpověď

zezule12312.02.2008 22:45
příspěvků: 1Ahoj Majlo, obracím se na tebe, protože mne trápí jeden takový hodně osobní problém.
Jsem šťastně vdaná, mám pomalu vše po čem jsem toužila, ale již přes rok myslím na jednoho muže. Je jako má noční můra. Nemám se před ním kam schovat. Obávám se nejhoršího. Asi jsem se zamilovala. Manžela mám ráda, ale cítím, že se mu vzdaluji. Nevím co mám dělat. Svému idolovi jsem to již řekla, myslela jsem si, že se mi uleví a já zapomenu, ale nestalo se tak. Má vůbec smysl pokusit se o přátelství a nový vztah s mým idolem? Rozvést se se svým manželem? Děkuji
 
Ahoj Zezule, prosím tě, pokud půjdeš do vztahu s „idolem“, tak se smiř, že je to jen sexuální záležitost, zkus ještě popracovat na vztahu s manželem. Jedná se jen o pokušení. V případě, že to vše potřebuješ více rozebrat, prosím kontaktuj mne na podrobný výklad. Děkuji Majla sí

odpověď

12.02.2008 17:45 Ahoj Majlo, poslední dobou mi nic nevychází, v práci na houby, vztahy na nule (neozývá se ten, o koho stojím)...bude líp? A brzo? Děkuji, už nemám sílu na tohle všechno dál. Lea
 
Ahoj leo, bude určitě lépe, jen je i tebe nutná změna v podobě uvědomění si, že nikdo nebude fungovat jak chceš ty, a nebo že věci půjdou jen jak chceš ty, je potřeba udělat ústupky a dát věci do rovnováhy – rovnováha mezi dáváním a přijímáním. Děkuji Majla sí.
 

odpověď

vendyl12.02.2008 14:51
příspěvků: 1Hezký den, chci se zeptat na budoucnost s mužem narozeným 16.9.1976. Moc děkuji
 
 
Ahoj Vendy brzy ti dojde, že tento je vztah je o notných obětích, myslím, že ti dojde, že je to jen iluze. Přeji hodně štěstí Majla sí. Pro podrobný výklad mne kontaktuj.

odpověď

soneka12.02.2008 10:57Hezký den, mám dotaz. Poznala jsem jednoho fajn člověka, tak bych se chtěla zeptat, jestli z toho bude něco víc než jen kamarádství.
 
Ahoj Sonekal, prozatím mi vzchází jen vztah postavený na sexu, nikoliv na  lásce. Srdíčka mi tam chybí, ale to vše se může postupem času změnit. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

odpověď

Honk11.02.2008 21:44Ahoj před 14 dny jsme se rozešli s přítelem a chtěla bych vědět jestli se k sobě vrátíme.Miluju ho a mám čekat nebo se s tím smířit?Děkuju
 
Ahoj Honkl, tvůj přítel se pravděpodobně upínal na něčem, co pro něj nebylo to pravé. Je pravděpodobnost, že se k sobě vrátíte. Buď trpělivá. Děkuji, pro podrobný výklad mne kontaktuj.
 
 

odpověď

kkkkk3411.02.2008 19:54
příspěvků: 1Ahojky,chtěla bych se zeptat zda budu mít letos nějakého partnera se kterým budu žít.Chtěla bych vědět jestli to bude ten pravý.A jestli budu mít rozhodování mezi dvěma muži.Děkuji moc
 
Ahoj upínáš se na špatném cíli a žiješ si iluze. Je nutné, vše ukončit, než začneš něco nové, od toho se odvíjí, že se rozhodovat pro dva nebudeš. Nepřijde, dokud vše neukončíš, třeba jen na mentální úrovni, pokud nikdo není. Držím pěsti Majla sí. Pro podrobný výklad mne kontaktuj.

odpověď

soneka12.02.2008 10:57Hezký den, mám dotaz. Poznala jsem jednoho fajn člověka, tak bych se chtěla zeptat, jestli z toho bude něco víc než jen kamarádství.
 
Ahoj Soneka, ano tento vztah bude něco víc nejen o radosti, ale i o plačtivosti. Řekněme vztah se vším všudy. Hodně lásky. Pro podrobný výklad mne kontaktuj děkuji Majla sí.
 

odpověď

lubomíra
kafe11.02.2008 18:44ahoj chtěla bych se zeptat jestli ještě někdy budu se svým bývalým přítelem něco mít protože se oba moc milujeme já 2.4.1985 on 22.9.1978 ,a nebo jestli mi to bude klapat s mým nynějším přítelem 20.11.1975 děkuji moc za radu
 
Ahoj Lubomíro, a koho vlastně chceš. Buď s tím koho miluješ. Se současným se pravděpodobně rozejdeš, a s bývalým  můžete spolu být, kde se ti ovšem kromě všeho otevřou i staré rány. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.
 

odpověď

hanah11.02.2008 14:04Dobrý den. Skoro dvacet let žiji v manželství, ale mám pocit , že mi schází muž, a to vlastně pořád.Začala jsem hledat partnera, teď i na internetu. Podaří se mi najít vhodný a kdy? Děkuji
 
Ano hanah, podaří se ti někdo najít, ale upřímná by si měla být k tvému manželovi a i sama k sobě. V kartách mi vychází, že by jsi měla uzavřít staré k začátku nového. Držím pěsti Majla sí. Pro podrobný výklad mne kontaktuj.

odpověď

Alena11.02.2008 07:28Dobrý den, chtěla bych se optat zda budu mít v dohledné době štěstí na výhru většího obnosu peněz. Děkuji Alena 18.06.1981 PS: Vím že je to dost povrchní otázka, ale nemohu se jí zbavit.
 
Ahoj Aleno, nějaké malé výhry snad, ale větší obnos nikoliv. Karty ukazují, na aktivitu. Bohužel, větší obnos peněz získáš, jen pracovním úsilím. Hodně štěstí. Děkuj Majla sí.
 

odpověď

Kateřina09.02.2008 19:05dobrý večer, chtěla bych se zeptat na budoucnost vztahu s mužem narozeným 30.12.1973, já 25.2.1977. Děkuji
 
Ahoj Kateřino, vidím u vás společnou cestu, až společné dítě. Vychází karta staré a špatné odchází, aby mohlo přijít něco nového a lepšího.

odpověď

Janča09.02.2008 18:19Dobrý den, najdu brzy vhodného partnera? 84
Děkuji
 
Ahoj Jančo, zatím budeš ještě chvilku sama, musíš dělat nové věci. Úplně od nuly. Třeba někam vycestuj. Hodně lásky Majla sí.

odpověď

09.02.2008 14:56Dobrý den.Jsem vdaná ale mám vztah milenecký s jistým mužem nar.22.5.1980.Vyvine se z toho vztah?A dočkám se letos miminka?
 
Ahoj těhotenství je zatím pozastavené, ujasni si nejdříve partnerství a otce tvého dítěte. Milenecký vztah zůstává, tak jak je. Pokud to potřebuješ rozebrat, nabízím objednání podrobného výkladu.  Děkuji Majla sí.
 

odpověď

 
Eva09.02.2008 12:53Dobrý den. Jsem sice vdaná, nar.11.1.1969, ale objevil se jistý zajímavý muž, který se kolem mě motá, nar. asi 30.4.62. Vyvine se nějaký vztah s tím mužem, co mě čeká ? Děkuji
 
Ahoj Evo, řekněme, že tento muž je pro tebe cesta k radosti a rozptýlení. Srdíčka a vztah se mi neukazují. Hodně štěstí Majla sí. Pro podrobný výklad mne kontaktuj.
 
 

odpověď

Naďa09.02.2008 11:15Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli k nám letos přijde miminko.
Díky N.
 
Ahoj Naďo letos se zatím miminko neukazuje, potřeba si  s tvým partnerem ujasnit sexualitu. Držím pěsti Majla sí. Pro podrobný výklad mne kontaktuj.
 
 

odpověď

zaneta.novotna09.02.2008 01:38
příspěvků: 1Dobrý den,chtěla bych vědět co mě čeká v nejbližší době,jsem nar.18.6.1974,ve vztahu s mým přítelem,nar.19.8.1976,jestli situace,v které se nacházíme,bude trvat dlouho,nebo se dočkáme brzkého vyřešení problému Zanet
 
Ahoj Žanet, neboj, vše se ujasní a bude fajn. Je potřeba se naučit přijímat názor a pomoc ostatních. A nedělat věci za každou cenu. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

odpověď

 
Mia08.02.2008 20:10Dobrý den, s přítelem procházíme krizí, neustále máme problém ohledně bývalé přítelkyně a jeho dcerky. Bohužel toto vše se promítá do našeho vztahu. Jsme spolu tři roky, ráda bych měla také miminko, ale zatím řešíme jen samé nepříjemnosti. Od pritele jsem momentalne odesla, aby si mel čas popřemýšlet a začít věci řešit rozumnou cestou, pro všechny přijatelnou. Ma tento vztah budoucnost ? Dají se věci do pořádku
 
Ahoj Mia, je tady konec, který přináší odměnu v podobu hezkého vztahu. Ano vyřeší se to, ale přes bolest a trápení. Musíš vydržet společná budoucnost je reálna. Můžeme vše probrat při osobní, nebo telefonické konsultaci, kterou si můžeš objednat. Děkuji Majla sí.
 
 

odpověď

Blanka07.02.2008 23:21zpamatujeme se nekdy z tech kopancu
Ahoj Blanko, urcite se zpamatujete, je tady zlepseni a novy zacatek. Staci, si vse ujasnit a vykrocit za novym. Dekuji Majla si 

odpověď

07.02.2008 17:26Dobrý den, narodila jsem se 24.1.1978 a můj přítel 31.7.1967. Jsme spolu čtvrtým rokem. Chtěla bych se Vás zeptat, zda má náš vztah nějakou budoucnost, protože já si nejsem stále jistá. moc děkuji za odpověď
 
Ahoj, naslouchej tvé podvědomí, někde v podvědomí víš, že to není pro tebe to pravé. Pokud si zůstaneš takto nejistá, váš vztah směřuje ke konci. Držím pěsti Majla sí. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji

odpověď

laipoldinka07.02.2008 11:20
příspěvků: 5Dobrý den, ma mila majlasi. jak už jsem vám psala,mam novou znamost, zatím to je jen takové krásné přátelství, ale můj bývalý přítel mi to asi chce překazit. Nevím co dělat, mám se k němu vrátit, nebo pokračovat v novém vztahu, pokud tedy vznikne? Děkuji moc za odpověď
 
Ahoj Laipoldinko, je to tady jak jsem rikala, zacni zit a on prijde, otazka je…. Chces to ty?? Naslouchej sve srdce. Nedelej veci za kazdou cenu. Karty kazdopadne jsou lepsi na navrat k bejvalemu, uz jen proto, ze ve vztahu s novym pritelem by jsi nemela klid, ze jsi to s bejvalym nezkusila. Prosim jen, nepal mosty s novym pritelem, ve smyslu, zustante pratele, jelikoz nikoho by jsi nemela kvuli vztahu vymazavat ze sveho zivota. Drzim ti pesti Majla sí.
 

odpověď

Bredanka06.02.2008 23:59
příspěvků: 1Dobrý večer-jsem narozena 1,11,1975 a můj přítel 3,8,1976.Chtěla bych vědět,zda má náš vztah a naše již 6-ti leté soužití nějakou dobrou budoucnost.Já nejsem ve vztahu zrovna 2x spokojená,ale nedokážu z x důvodů odejít a neustále jsme jednou nehoře a jednou dole,jednou hádky,jednou klid...Tak by mě moc zajímalo,zda to bude pořád stejné,či jaké.Moc a moc děkuji za odpověď Jarmila
 
Ahoj Jarmilo, v minulosti váš vztah je postaven na obviňování, že jeden nefunguje, jak by druhý chtěl, každopádně karty ukazují, že ikdyž vás to bude stát hodně úsilí, je možné tento postoj změnit, dostat se do nadhledu a udělat si společné plány, Jste osudově spojeni, a vypadá to, že váš vztah se zlepší v moment, kdy začne o vztahu váhat on.  Konec ovšem nevidím, naopak myslím, že to zvládnete. Hodně lásky Majla sí. V případě opdrobného výkadu mne kontaktuj. Děkuji

odpověď

petruska06.02.2008 21:54Dobrý den, narodila jsem se 29.11.1982 a zajímalo by mě, kdy už najdu toho pravého? Myslela jsem si, že by to mohl být Jaroslav 27.9.1982, ale asi to také nebude on:-( Děkuji
 
Ahoj Petruško, pokud na sobě hodně zamakáš, ještě tento rok hezká láska příjde. Musíš změnit své navyklé postoje a způsob myšlení. Přistupuj k tomu s optimismem. Změn kompletně zvyky které máš I místa kam chodíš. Cestuj! Držím pěsti Majla sí. V případě podrobného výkladu mne kontaktuj.

odpověď

petrita06.02.2008 21:46Dobrý den, před týdnem jsem se rozešla s přítelem kvůli jinému, ale ten zřejmě asi nemá dostatečně vyřešenou minulost a tak si to se mnou asi "rozmyslel". Zajímalo by mě tedy, jestli spolu my dva budeme chodit nebo zda potkám někoho jiného a jestli to bude v dohledné době nebo jestli teď budu spíše sama. Děkuji
 
Ahoj Petrito, tento muž se vyděsil tvého rozchodu. Hodila jsi se mu jako milenka, má tě rád a v této roli, by ti dal všechno, jako partnerku tě nevidí. V blízké budoucnosti budeš mít vztahy jen postavene na sexu, láska a partnerství se zatím neukazuje. Hodně lásky, pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

odpověď

Jana06.02.2008 19:49Dobrý den, chci jít k policii a přemýšlím jestli je tato volba pro mne ta správná a také jestli mám šanci na přijetí. Děkuji
 
Ahoj Jano, bohužel v tomto zaměstnání tě nevidím. Volba není to pravé a tím, že jsi v rozporu, by tě ani nepřijali. Popřemýšlej, co by tě skutečně bavilo. Děkuji Majla sí.
05.02.2008 22:34 - NIKY: dobrý večer, ráda bych se zeptala na vztah můj a přítele. on ode mně před měsícem odešel s tím, že potřebuje čas. nikoho jiného nemá. ráda bych věděla, jestli se vrátí. moc děkuji a přeji hodně slunce na Vaší cestě životem
 
Ahoj,  karty neukazuji definitivní konec, je tady možnost to dát zpět do kupy, ale je nutná změna vztahu a komunikace. Tak jak vztah fungoval doposud nemůže už dál fungovat. Prosím tě, musíte spolu hodně mluvit, i o otázce nevěry. Promluv si s ním o tom, z čeho jsi schopna ustoupit, na čem pracovat a co změnit. Ale vše musí výcházet z tvé přirozenosti, nesmíš nic potlačovat a dělat za každou cenu. Hodně štěstí Majla sí. Pro podorbný výklad mne kontaktuj.
 

odpověď

05.02.2008 21:12 - aruska: Chci se zeptat jaká mě čeká budoucnost s mým přítelem Danielem nar.23.7.1971.(Já Petra nar.17.1.1984)
 
 
Ahoj Petro, tento rok to vypadá spíše na vztah sexuální, než společná budoucnost, ale má tě skutečně moc rád, a když budete o vašich citech spolu hodně mluvit, můžete spolu být nadále. On ovšem musí něco obětovat. Hodně lásky Majla sí. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji

odpověď

 
05.02.2008 16:12 - jupík: Chci se zeptat jak bude pokračovat dále náš vztah já 10.1.1984 ona 23.4.1984
 
Ahoj Jupíku, záleží na tobě, kam ten vztah nasměruješ, je potřeba vystoupit z koloběhu a udělat nějaký první společný krok. Společné plány.  Bydleni? Těhotenství? Zkrátka něco, pak ve vztahu  dojde k zlepšení. Ujasni si ovšem, jestli ji skutečně chceš, v kartách vypadáš, jako kdyby jsi to chtěl ukončit. Držím pěsti Majla sí. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji.
 

odpověď

Le05.02.2008 09:08
příspěvků: 1Dobrý den Majlo,necelý rok mám milence, všechno je moc hezké, jen já nejspíš chci od tohoto vztahu víc. Budu mít víc? Společné soužití, děti, nebo nebude nic?
 
Ahoj, zatím to v kartách vypadá, že to ukončíš. Popovídej si s ním, o společných plánech. Pochopíš víc. Hodně lásky, pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí
 
 
 

odpověď

05.02.2008 08:07Dobrý den,doposud jsme v práci měli super kolektiv.Teď se ale něco pokazilo.Děje se tam něco špatného.Zlepší se tyto vztahy, nebo mě to donutí odejít? A pokud ano, budu v další práci spokojená? Děkuji Lenka
 
Ahoj Lenko, vztahy se zlepší, ale už to nebude ono. Směruje tě to skutečně k odchodu, a i si polepšíš. Jen tě to bude stát více úsilí, možná budeš muset změnit práce dvě, ale je to pro tebe důležité k tvému růstu. Držím pěsti Majla sí. Pro pdrobný výklad mne konataktuj. Děkuji
 

odpověď

05.02.2008 00:17Milá Majlo,bohužel jsem nedostala Vaši odpověď na můj imail.Mám Vám své zdr, problémy znovu napsat? Děkuji
 
Ahoj, reaguji na všechny příchozí meily,  předpokládám tedy, že jsem ho nedostala. Určitě mi ho přepošli se vším všudy. Majlasi@libero.it  Ráda ti  odpovím. Děkuji Majla sí.
 

odpověď

Martin04.02.2008 18:40Dostal jsem nabídku práce. Je to však vstup do systému, z něhož jsem se snažil vystoupit a splývat. Je to tedy pokušení nebo cesta, kterou nechci vidět. Díky za vhled.M
 
Ahoj Martine, je to pro tebe jen zkouška, jestli si jsi jistý s tvou volbou. Nová nabídka by tě jistě naučila vztahům s lidmi a komunikaci, která ti chybí, ale lepší to vypadá pro tebe, když si zůstaneš za svým rozhodnutím. Příležitost tě čeká jinde. V případě podrobného výkladu mne konataktuj, hodně štěstí Majla sí.
 

odpověď

 
Alenka04.02.2008 17:47Prosím,Majlo,jak se bude vyvíjet můj vztah s přítelem?Moc děkuji
 
Ahoj Alenko, příjde tam nějaká krize ze strany tvého přítele, váhání, ale pokud budeš umět v ten moment mu dát prostor a současně o něj zabojovat, vašemu vztahu to prospěje a dojde k zlepšení. Hodně lásky, pro podrobný výklad mne kontaktuj děkuji Majla sí.
 
 

odpověď

03.02.2008 18:49 - : Já mám právě dojem, že tu nejsem sama, že má i jinou.Ale moc o něj stojím, jen nevím, co dělám špatně. Šárka
 
Ahoj Šárko, jediné, co děláš “špatně” je,  že si žiješ iluze, a upínáš se na špatném cíli. Je potřeba si popovídat, co k tobě prožívá, jaké má s Tebou plány a podle toho se zařídit. Držím Ti pěsti Majla sí. P.s. proč stojíš o někoho, kdo stojí o jinou ???
Poslední komentáře
04.02.2008 15:14:
Protože se okamžitě pověsím na někoho, kdo o mně stojí. Je mi jasné, že tohle skončí, jen já to nechci. No, mám smůli. Děkuji.


odpověď

slunecnicenka03.02.2008 09:53
příspěvků: 1krásný den,chtěla bych se zeptat,jestli v budoucnu znovu navážu vztah se svým bývalým partnerem, který je nyní v zahraničí a má přítelkyni.děkuji
slunecnicenka
 
Slunecnicenko, vztah přátelský ano, pokud to urovnáš, ale partnerský nikoliv. Nedělej věci za každou cenu. Hodně lásky děkuji  Majla sí.
 

odpověď

anula02.02.2008 22:22pěkný večer, chtěla bych se zeptat jakou budoucnost má můj vztah s D, který žije mimo českou republiku moc děkuju Anula
 
Ahoj Anulo, pokud se něco nezmění ve vašich postojích, karty ukazuji konec vztahu. Držím pěsti, pro podrobný výklad mne konataktuj. Děkuji Majla sí.
 

odpověď

02.02.2008 15:12Milá Majlo,moc tě prosím o odpověď na otázku, zda se svýym přítelem K založíme rodinu a budeme žít spolu v jedné domácnosti? Děkuji Š.
 
Je tady šance, že tvůj přitel, může být i otcem tvého dítěte, je ale potřeba, popracovat na vašem vztahu, vyjasnit si tvoje, nebo jeho váhání a zbavit se stereotypu. Jinak by váš vztah moh i směrovat ke konci. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.
 

odpověď

jana02.02.2008 14:03Dobrý den, nějak se mi stále nedaří najít rvalý a perspektivní vztah a roky běží a já bych si moc přála už založit rodinu. Je tu nějaká šance na zlepšení v nejbližší době?
 
Ahoj Jano, chyba je v tvé hlavě, vysoká laťka, strachy z minulosti, a hned velké plány. Zkus nemyslet kolik je ti let a přistoupit k tomu bez velkých plánů do budoucna, vztah se vyvine a plánuje až později. Hned při setkání koukáš na může, jak na potencionálního otce tvých děti a ne jako na muže, s kterým můžeš strávit pěkné okamžiky. Přistupovat ke vztahu okamžitým sexem taky nic nevyřešíš. Zkus něco změnit a uvidíš, že se ten pravý objeví. Nabízím ti podrobný výklad, který ti může pomoct ujasnit si myšlenky. Děkuji, hodně lásky Majla sí.  

odpověď

 
02.02.2008 10:21 - Alena: Dobrý den,zajímá mě,jestli vydrží moje manželství,děkuji za odpoved,Alena
 
Ahoj Aleno, tvůj vztah prahne po nutné změně, v kartách vychází, že manželství může vydržet, ale je nutné udělat nějakou oběť, co se týka flirtu a sexuality (nevěry?), je potřeba na vašem vztahu zamakat. V sexu jste oba stejný – zrcadlíte si své jednání. Držím pěsti Majla sí.
 

odpověď

Magda
01.02.2008 22:32
Dobrý večer,chtěla by jsem se zeptat jestli se mi v brzke době zlepší finační situace,a na muj vztah z přítelem,jak to vidi karty ja 29.4.1974 a on 6.8.1973 děkuji mnohokrat.
 
Ahoj Magdo, tvuj vztah je na dobre ceste, nevidim tam prekazku, ano je potreba pro ten vztah udelat vic a bude super. Penize se odviji od tveho vzahu, mela by jsi se naucit prijmat pomoc od tveho partnera, jako celek, jako rodina. Tva financni situace se zlepsi, budes mit tak akorat, ne hodne, ne malo, ale to vse se muze zmenit az v moment, kdy si urcis priority. Nebud zbytecne precitlivela. Drzim pěsti, v pripade podrobneho výkladu mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.
 

odpověď

Jana
01.02.2008 14:29
Ahojky Maila sí, díky za odpověď, řekla bych, že to sedí, jsem docela v šoku, jak je možné, že to funguje, tak na dálku a ty s námi nejsi v kontaktu. Díky moc za tvé stránky, je to fajn. Budu Tě ještě otravovat s otázkou, prosím Tě, chtěla bych věděť jestli si mám hledat nové zaměstnání nebo čekat jak to u nás ve firmě dopadne? Tak stále váhám a nevím co dělat. Mnohokrát děkuji za odpověď. Jana
Ahoj Jano, pokud zůstaneš v původním zaměstnání, si moc nepolepšíš, jen si s tím podržíš nějakého muže a nemyslím, že to je důvod, proč by měl člověk někde zůstávat. Pokud odejdeš, polepšíš si, ale přinese to nutnou změnu ve vztahu s nějakým mužem. Lepší karty, i přes vystavení zkušky ve vztahu, jsou na to, práci změnit. Hodně štěstí, otázky ti narůstají, nabízím podrobný, nebo osobní výklad. Děkuji Majla sí.

odpověď

Honza 1
01.02.2008 14:04
Dobrý den, chci se Vás zeptat na moji budoucnost, která se týká zdraví, zaměstnání a mé partnerky, se kterou žiji, také zda-li budeme
mít časem mimčo?Zdá se mi, že moje přítelkyně po dítěti netouží. Děkuji za odpověď Honza
 
Honzo, odpověď jsem ti dala již včera, najdeš ji, pod otázkama v časové posloupnosti, od nejnovějšího po starš, nebo již v archívu leden.  Držím pěsti Majla sí.

odpověď

lenka
01.02.2008 13:36
Dodrý den ze dne na den se mi zhroutil život ale já musím žít kvůli své holčičce jen už na to nemám sílu.A tak bych chtěla poradit jestli to co se stalo a dějě se mě přestane tak strašně trápit. Děkuji za váš čas
 
Ahoj Lenko, musíš se schopyt, nabrat sílu a najít východisko, vidím tady velké úsilí, ale cestu z toho všeho ven. Asi jsi o někoho, nebo o něco přišla, ale je tady spoustu věcí, které ti zůstávají, a pro ně má smysl být. Po dlouhé černé noci, vždy vylézá sluníčko, a tobě vyleze též. Potřebuješ-li to celé více rozebrat, nabízím ti podrobný, nebo osobní výklad, který si můžeš objednat. Najdeme pro tebe cestu a způsob, jak dál. Neboj se, tímto tvé štěstí nekončí. Děkuji Majla sí.
 
Poslední komentáře
04.02.2008 08:51: Ahoj, dnes jsem zde objevila komentář, z diskuze někoho jiného, z lednového výkladu. Výklad Kamka. Věřím, že šlo o omyl, nebo tím bylo něco míněno? Vymazala jsem to. Děkuji Majla sí

odpověď

Veronika
01.02.2008 13:30
Dobrý den, mám problém s přítelem. řešíme teď dost vážnou partnerskou krizi. ráda bych věděla, jak toto celé dopadne, popřípadě, kdy se vrátí zpět. děkuji moc
 
Ahoj Veroniko, určitě se vše vyřeší, v kartách se mi ukazuje otázka nevěry, která musela nastoupit, aby jste si oba uvědomili, co k sobě skutečně cítíte. Musíte tedˇ oba udělat nějaký ústupek, a uvědomit si , že chybu jste udělali oba dva. Zrcadlíte se navzájem. Hodně lásky, a děkuji Majla sí.
 

odpověď

Marcela01.02.2008 05:18Dobrý den, mám jednoho známého a zdá se mi,že se mu líbím,ale nedá mi to najevo. Zajímalo by mě, jestli je to pravda a jak to bude pokračovat.Díky za odpověď
 
Ahoj Marcelo, ma k tobě sexuální přitažlivost, ale zatím váhá, jestli tě má oslovit. Nevypadá to, že se to někam vyvrbí, vázne komunikace. Hodně štěstí Majla sí.
 
 
Žádné komentáře