I tarocchi per te

Archív odpovědí 2007/08

leden 08

odpověď

Jana CH31.01.2008 22:05Ahojky, nejdříve přeji krásný večer. Mám takový problémek, který mne trápí již druhým rokem. Před dvěma lety jsem se rozešla s přítelem, se kterým jsem chodila, později žila 7 let a já jsem se sním rozešla. Je už to dlouhá doba, ale stále na něj nemohu zapomenout a někdy se kvůli tomu moc trápím a mám chmurné myšlenky, že bez
něj nic nemá smysl. Můj bývalý přítel se
narodil 7.10.1974. Velice děkuji za odpověď a přeji mnoho štěští všem, které trápí nějaký problém.
 
Ahoj Jano, zkus ho oslovit, je tady šance to dát znovu dohromady, ale upřímně si nemyslím, že on je pro tebe ten pravý. Z tvé otázky není úplně jasné co jsi přeješ, aleš šance tady je. Můžeš si objednat podrobný výklad. Děkuji Majla sí.

odpověď

anděl31.01.2008 21:34Chtěla jsem se zeptat na můj nynější vztah s mým přítelem já datum narození 23.4.1984 a můj přítel 10.1.1984.
 
Ahoj, váš vztah je to, co jsi si vždy přála, řekla bych, že je pro tebe ten pravý, udělejte si společné plány. Pokud máš nějaké myšlenky, dej do do rovnováhy. Není třeba se bát. Hodně štěstí Majla sí.  

odpověď

Honza 131.01.2008 18:53Dobrý večer,chci se Vás zeptat na moji budoucnost, která se týká zdraví, zaměstnání a mé partnerky, se kterou žiji, také zda - li budeme mít časem mimčo? Zdá se mi, že moje přítelkyně po dítěti netouží. Děkuji moc, Honza.
 
Ahoj Honzo, máš hodně otázek, nabízím ti možnost objednání podrobného, nebo osobního výkladu. Neboj, karty máš dobré, jak na zdraví, tak na práci, je tam potřeba udělat malá změna, která tě povede k lepšímu. Jen s partnerkou tam něco skřípe, máte odlišný názor na společnou budoucnost. Musíte spolu o tom hodně mluvit, vázne komunikace. Hodně lásky a děkuji Majla sí.

odpověď

Lucka27331.01.2008 16:55
příspěvků: 1Dobrý den, mám manžela, kterého mám ráda a krásnou zdravou dceru. Bohužel jsem se krátce po svatbě sblížila ještě s jedním mužem, na kterém mi začalo opravdu záležet. Nejsem si však jistá, zda i on počítá ve své budoucnosti
 
Ahoj Lucko, jdou mi karty, že je potřeba si s tím mužem o všem dobře popovídat, i on by si to přál, ale zatím se mu to zdá být nereálne. Dej věci do pořádku, aby se ti pak nestalo, že zůstaneš sama, bez manžela a bez přítele. V případě podrobného výkladu mne kontaktuj, děkuji Majla sí.

odpověď

31.01.2008 13:32 - Hanik: Dobrý den,moc Vás prosím o pomoc při rozhodování, zda si pořídit druhé dítě. Již dlouhý čas přemýšlím a stále si nevím rady. Datum mého narození 2.3.1977 v 7.50 hod. Děkuji mnohokrát.
 
Ahoj Haník, lepší karty ti jdou na to, si miminko pořídit, než zůstat takhle. Je nutné to celé probrat s tvoji rodinou, jestli to také tak cítí a nauč se příjmat pomoc a vyslechnout názor ostatních. I ze zdravotního hlediska to pro tebe bude lepší ještě jedno těhotenství. Držím pěsti Majla sí.
 

odpověď

31.01.2008 10:05 - jana: Dobrý den, mám otázku:jak se bude rozvíjet náš vztah. Datum mého narození je 16.3.1978 a datum mého přítele je 29.9.1974(Jan).Také jsem se chtěla zeptat na budoucnost mého zaměstnání. Předem velice děkuji, s pozdravem a přáním krásného dne Jana
 
Ahoj Jano, váš vztah se bude odvíjet podle toho, jak s ním naložíte, máš tam nějaké očekávání, které jsou jen iluze, pokud to tak přijmeš, může pokračovat v klidu. Tvé zaměstnání prolíná se vztahem, a sexualitou, je potřeba udělat změnu a ujasnit si vztah. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuj Majla sí.

odpověď

30.01.2008 22:19 - Ruda: Ještě jsem Vám neřekl,že ikdyž bych jí bydlení našel, nemá na něho peníze,ta dobu manželství vše rozforovala,zůstali jsme bez prostředků přesto,že jsme provozovali firmu, a věichni i se synem,kterýého jsme si osvojili ve 3 létech jsme zůstali na sociální podpoře.Nevidím řešení.V životě se mi objevila žena, která je mi oporou,finančně mi pomáhá,mám u ní velké dluhy,jinak bych už dnes byl- nevím...
 
Rudo, ráda bych vám všem pomohla, ale jak jsi napsal, není to v mé moci, mohu ti opět nabídnou podrobný výklad i osobní, kde můžem vše postupně rozebrat. Zhodnoť tvé pravomoce, zkus z něčeho ustoupit, jen proto, aby jsi si mohl žít už v klidu a zkus znovu variantu bydlení pro tvoji bejvalku…. Třeba teď se to povere karty byly dobre. … zkus to. Špatně se radí, neznám souvislosti.
 

odpověď

30.01.2008 18:13 - kamka: Ahoj Mailo, tak už jsem tady znovu s otázkou. Pořád se mi nedaří zapomenout na bývalého přítele. Snažila jsem se s ním o kontakt, ale on je paličák paličatý a neustále dotčený. Prosím o výklad, jestli můžu pro jeho návrat něco udělat, nebo jak to cítí on. Mám se ještě snažit?
 
Ahoj Kamko, zkus věřit a být trpělivá a hlavně se neupínat na cíl. Řekni mu tvé stanovisko, své přání jeho návratu, ale, že přemlouvat dále ho nemůžeš. A pokud si to přeje i on, že počkáš na jeho krok. A začni žít, radovat se, a buď příjde on, nebo někdo jiný. Ale neupínej se na to. Čistě mezi námi, uražené ego, nemá nic společného s láskou, a pokud tě má skutečně rád, přál by si s tebou žít, už by ti asi odpustil a  ty jemu. Ale o lásku nežebrej. Ta buď je, nebo není. Nic mezi. Hodně štěstí Majla sí.
Poslední komentáře
02.02.2008 11:11: Majlo děkuji, to je přesně to co jsem si myslela a jak jsem ho poznala, přesně přerostlé ego a jak se ho někdo dotkne je zle a neodpouští a mstí se. Myslíš, že přijde někdo jiný koho budu schopna milovat a věřit mu? Momentálně si myslím, že už to nedokážu, že budu neustále čekat, že on se vrátí. Hloupost vím, ale nejde mi z hlavy ani ze srdce. Na nějaké románky nemám sílu a mám i strach, že opět budu trpět a trápit se.
02.02.2008 10:43: Ahoj Kamko, on to momentálně moc necítí, má přerostlé ego, a myslí, že vše bude fungovat, jak chce on, (na to trošku doplatí) neodpustil ti, a chce ti to nechat, jak se říká vyžrat. Nenech se ponižovat, udělej co cítíš za vhodné a jdi od toho a čekej. Nesniž se, jen na to jít.. “do postele” Srdíčka tam nevidím. Hodně lásky a zdraví Majla sí.
01.02.2008 15:04: Ahoj MAjlo, můžeš se mi prosím podívat jak to cítí on? Jméno JAn datum narození 28.10.1972 Děkuji

odpověď

30.01.2008 16:17 - : Dobrý den, můj muž dostal zajímavou pracovní nabídku. Dosavadní práce ho velmi baví a nová ho láká, jen se bojí, že by v ní třeba nebyl tak dobrý, že by zklamal a přišel o ni. Má zaměstnání změnit? Děkuji Lenka
 
Ahoj Lenko, nová nabídka mu přinese, sice více úsilí, ale má tam požehnání a zlepšení. Ale nemyslím, že tam bude tolik peněz co slibují.. ale určitě si polepší.  Doporučuji změnit, už jen kvůli sobě. Hodně štěstí a děkuji Majla sí.
 

odpověď

30.01.2008 08:46 - Zuzka: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co mě čeká v oblasti milostných vztahů a jestli můj kamarád Martin zůstane mým kamarádem i nadále,popřípadě co mohu v tuto chvíli udělat. Děkuji´
 
Ahoj Zuzko, u Martina vidím sexuální vztah, než kamarádství, ale to asi víš lépe jak já, v tomto roce tě čeká láska, která bude ze začátku na sexuální úrovni, a může z toho  být něco víc. Ale asi to nebude to pravé ořechové, a jak to začne, tak to i skončí. Ale tu bude záležet na vás. Hodně štěstí a děkuji Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Majla sí.

odpověď

30.01.2008 06:11 - Ruda: jsem pátý rok rozvedený,nechci nadále žít s bývalou ženou společně v jednom bytu.co mám dělat,stále protahuje prodej bytu,odmítá se vystěhovat nebo se domluvit na rozumném řešení.mám svěřit tento problém soudům, nebo co byste mi poradila.Budu Vám moc vděčný,děkuji
 
Ahoj Rudo, řekla bych, že tvá otázka je spíše na podrobný výklad, který si můžeš objednat přes email, každopádně na soudní cestu, mi nejdou hezké karty, ani na to, nadále čekat, že ona něco udělá, karty nedávají požehnání, jediné na co jdou karty úplně super je najít jí náhradní bydlení. Dej se do toho! Držím ti pěsti a děkuji Majla sí.
Poslední komentáře
30.01.2008 22:14: Dobrý večer,milá Majlo,děkuji Ti za zprávu,ale sociální pracovnice nevidí jiné řešení než soud,protože jsme se pokoušel bývalé ženě najít bytů hned několik podle jejího přání a požadavků,ale ona si stále vymýšlí,když už byli přivedeni zájemci,na základě jejího jednání o byt přestali mít zájem,i makléři nechtějí s ni mít nic do činění.V červnu to bude 5 let od doby,kdy jsme se měli vyrovnat, a údajně mi hrozí, že o byt přijdu a zůstane jí.Na soudy nemám,ale charita je ochotna mi zajistit právníky zdarma,hrozí mi,že skončím na magistrátu jako bezdomovec, a to nechci.Nevím,jak donutit v přestěhování nebo vystěhování z bytu jinak , než soudní cestou.Přesto moc a moc děkuji, protože jste udělala, co bylo ve vaši moci.Přeji spoustu hezkých chvil a úspěchy.

odpověď

30.01.2008 06:08 - Alenečka: Dobrý den, prosím, chci se zeptat, jak se bude vyvíjet náš vztah.Můj daum narození- 2.3.1951, jeho- 2.9.1951.Moc děkuji
 
Ahoj Alenečko, vidím kolem toho nějaké cestování, bude tam nějaká překážka, která ti dá uvědomění, že ten vztah je, nebo bude pouze na sexuální úrovni, Srdíčka mi tam nějak chyběj. Ale věř, že tento postoj se může změnit. Záleží hodně na vás, na kolik na tom vztahu zapracujete. Hodně lásky a děkuji. Pro podrobný výklad mne můžeš kontaktovat přes email. Majla sí
 

odpověď

28.01.2008 19:07 - lenka: jsem zamilovaná do muže který to neví.Mám šanci stát se jeho milenkou a kamarádkou POKUD ANO CO MÁM DĚLAT C170A5
28.01.2008 19:04 - lenka: b2f4e8
 
Ahoj Lenko, je velmi pravdepodobne, ze se ti to povede. Takze, pokud Ti na nem tolik zalezi, staci dat veci di pohybu, dat mu to  na vedomi, ale uprimne mezi nami, pokud je zenaty, ba dokonce je otcem,  stoji ti to za to? Zvaz si to, a bud k sobe uprimna, aby jsi jednou nemusela stejny problem resit ty v roli manzelky. Hodne stesti Majla si. Pro podrobny vyklad mne koantaktuj. Dekuji Majla sí.

odpověď

28.01.2008 18:18 - : 27.01.2008 12:09 - : Dobrý den, ráda bych se zeptala jak bude vypadat dál vztah s mým přítelem S? Jsem vdaná, ale miluji jeho. Je nějaká šance na společnou budoucnost? A co proto mám udělat? Děkuji Lenka
 Přítel si nepřeje, abych se rozváděla kvůli němu a tvrdí mi, že bez něj by mi bylo lépe a že bych s ním nebyla šťastná. Manžel si myslí, že se nic neděje a plánuje nové bydlení. Jenže já už jsem asi jinde. Já bych chtěla být s přítelem, ale samozřejmě mám strach a nechci nikomu ublížit, což nejde. Myslím si, že přítel se mnou žít nechce, líbí se mu jen sex se mnou a proto jsem si myslela, že mi karty dají jasnou odpověď...
 
Lenko, pokud si přeješ žít s novým přítelem, z realizujto, karty máš na to pěkné! Otázka je, jak říkáš, jestli si to skutečně přeje i on, nebo jestli mu nevyhovuješ jen jako milenka, pak to nemá s láskou nic společného, ikdyž tvrdí, že tě má rád.  Máš strach někomu ublížit, ale mezi námi manželovi možná ubližuješ takto více, než když k němu budeš upřímná a dáš mu navědomí, že “ už si někde jinde” Hodně štěstí Majla sí. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.
 

odpověď

28.01.2008 14:25 - Broniska@seznam.cz: Dobrý den. Od 1. prosince žiju se svým přítelem v pronajatém bytě.Platíme víc než je moje výplata, protože jsem ve skušební lhůtě v práci a mám pouze životní minimum. Můj přítel má víc, ale také to není moc slavné. Máme obrovské problémy s penězi. Dlužíme nemalou částku co jsme si popujčovali od příbuzných. Moc bych chtěla vědět, jestli se z toho někdy v blízké době konečně dostaneme a začnem žít normální život, a ne počitat každou korunu abych mohla dojíždět aspoň do práce, za cenu toho že namáme skoro na chleba=). Prostě poplatime ruzne veci a na to abychom nekam zasli, pripadne si udelali radost a koupili si nejakou malickost, na to zkratka nemame. Prosím bude to někdy lepší? Zvládneme to?? Děkuju moc.
 
Ahoj Bronisko,  neboj se ničeho, vidím tady ukončení jedné životní etapy a nastupuje nová a lepší. Ukazují se peníze, tolik, kolik si přeješ. Začni si tedy přát víc :-), vydrž bude dobře! Hodně štěstí a děkuji Majla sí.

odpověď

27.01.2008 14:36 - laipoldinka: Dobrý den, moc bych prosila, zda by jste mi poradila. Začíná mi nový vztah, ale stále nejsem vyrovnaná se svou minulosti. Bojím se, abych neublížila novému příteli. Nevím, jak se zachovat a zda by tento vztah fungoval, tak jak by měl. Děkuji
 
Ahoj Laipoldinko, mám z tebe radost. Zkus tento vztah žít s vírou, že tě může učinit šťastnou někdo jiný a možná ještě víc. Jen mu to dovol!  (upříně tvůj ex tě vlastně činí nešťastnou). Nedělej věci za každou cenu, pusť ten vztah tam, kam si to přeješ, nikomu nic nemusíš, ale neměj strach a jdi do toho na plno. Dovol mu, aby tě miloval a ukazal Ti, co ti může nabídnout a pak bude záležet jen na tobě, jestli do toho padneš, nebo nikoli. Jen se zkus ponaučit z chyb ze vztahů předešlích. Držím Ti pěsti Majla sí.    
 

odpověď

27.01.2008 12:09 - : Dobrý den, ráda bych se zeptala jak bude vypadat dál vztah s mým přítelem S? Jsem vdaná, ale miluji jeho. Je nějaká šance na společnou budoucnost? A co proto mám udělat? Děkuji Lenka
 
Ahoj Lenko, je mi líto, ale karty nemaji jasnou odpověď. Popovídej si o své budoucnosti s tvým přítelem, jaké má s tebou plány, po tè s tvým manželem, jak vidí dál společnou budoucnost a pak se zamysli, co si skutečně přeješ ty. Vytvoř následovně nějaké rozhodnutí a pak mne kontaktuj, na konsultaci karet, které ti následovně poví, co ti tvé rozhodnutí přinese. Děkuj. Držím pěsti Majla sí.

odpověď

26.01.2008 22:17 - ivik: Dobrý večer, ráda bych Vás poprosila, zda byste se nepodívala, proč je můj zdavotní stav ted tak nějak mizerný a není nic jako dřív, nějak to všechno nezvládá pak moje psychika, doufám, že to není nic vážného..doktoři nevědí, ale mě hrozně bolí v nohách,lýtkách- skoro jako křeče a napnutí..ubíjí mě to..vím, že je to složitá otázka, ale tak třeba mi poradíte..děkuji.Přeju Vám hodně štěstí, máte pěkné stránky:-)
 
Ahoj Ivik,
v kartach mi vychazi, ze jsi stala dlouho na miste, pes vlastni nespokojenost, co se citu a sexuality tyce. Pokud nas zacne neco upozornovat na zdravotni, vztahove a materialni problemy, vetsinou nas to vyhazuje ze stavajiciho zpusobu zivota.Neupinej se na to, co neni pro tebe dulezite a nezustavej stat. Pokud mas zajem, kontaktuj mne pres email, nabidnu ti lecivou kuru bylinnych smesi na tvuj problem, i s urcenim priciny tveho problemu.  (Viz rubrika zdravi – bylinky)
 

odpověď

26.01.2008 14:22 - Marty: Dobre odpoledne,mam na Vas otazku ohledne lasky.Chtela jsem se zeptat,kdy se opet zamiluji a potkam noveho partnera,zda to uz konecne bude normalni vztah a zda muj byvaly partner z meho zivota uz zmizel,ci to s nim neni jeste uplne u konce.Dekuji Marty
 
ahoj Marty,
s tvym manzelem to neni u konce jeste v te hlave, mas tam z byvaleho vztahu strachy  a predsudky, ktere jsou potreba odpustit a verit, ze se ti situace nebude opakovat. Coz vetsinou vychazi az v moment, kdy najdeme pricinu, proc se nam to vse delo a pak si odpustime a i tem druhym. Je potreba nejdrive popracovat na tomto, pred tim, nez se vrhnes do dalsiho vztahu. Az vykrocis z cistym stitem,  po te, nekoho poznas, mas sanci uz tento rok. Nezustavej ve starych postojich. Pro podrobny vyklad mne kontakuji. Dekuji Majla si.

odpověď

25.01.2008 14:14 - : Dobrý den,už jsem Vám jednou psala.Ptala jsem se na partnera pro život,a vy jste mi odpov.,že mám učinit změnu-třeba se přestěhovat na druhý konec rep.Jde o to že konečně jsem získala byt, jen stále nemohu dostat manž.z bytu-jsme roz.(důvůd-žárlivost,drogy dluhy),má partn.ale nechce odejít.Proto jsem se ptala na partnera,kdy ho potkám,jelikož jsem sama už delší dobu- a mám pocit,že začínám býti zoufala,že s tím sama nedokážu hnout.Díky za odpovědˇ a přeji hezký den.P Petrafas@seznam.cz
Ahoj je mi lito, ale karty opet opakuji, ze do cesty vstoupi nejaky muz, az v moment, kdy se rozhodnes neco zmenit. Toto jsem ti psala v predeslem vykladu: v kartach se zadny muz neobjevuje, je potreba, aby jsi ucinila nejakou vyraznou zmenu.
S bytem a bydlenim si nech pomoct od kompetentnich uradu. Z jisti pravomoce, za jakych podminek ho muzes vystehovat, nebo vymana bytu za 2 mensi. Nevim, neznam tvuj pribeh. Pro podrobny vyklad mne kontaktuj. Dekuji Majla si

odpověď

25.01.2008 10:39 - Marcela: Dobrý den, od mládí jsem zakomplexovaná, že o mě muži nemají moc zájem. Zajímá mě, jestli se to změní. děkuji.
 
Ahoj Marcelo, j
iste, ze se zmeni, pokud to budes  ty, ktera si to skutecne preje zmenit. Vyhledej pomoc, pro nauceni se sebelasky. Kinezologie?  Dokud nebudes mit rada sama sebe, jak te mohou milovat ostatni? Ver, na vsechny znas, nekde v koute ceka ten pravy a zbytek je prace na Tobe. Preji Ti hodne sily a lasky. Pro podrobny vyklad mne kontaktuj. Majla si.
 
 

odpověď

24.01.2008 15:34 - nina7777@seznam.cz: Dobry den, v soucasne dobe si nejsem zcela jista zda mam setrvat v soucasnem vztahu s partnerem. Tedy lepe receno, mam obavy, ze at se vydam kterymkoliv smerem /tj. odejit ci neodejit ze soucasneho vztahu/nenajdu nic dobreho. To mne privadi do stavu naproste beznadeje a strachu z budoucnosti jako takove a neschopnosti resit mou situaci raconalne. Nevim, za jakou vetev se chytit, pokazde mam strach ze se zlomi. Muzete se prosim podivat, jakym smerem se ubira ma budoucnost?Dekuji
 
Ahoj Nino, neboj se niceho, karty mas pekne, na jakoukoliv zmenu, kterou udelas! Jednoduse receno, jde o to, se rozhodnout a jet o jedno jak, hlavne nesmis zustavat v tomto rozporu, ktery by ti mohl prinest zdravotni potize a ztraty penez. Jde jen o to, aby jsi vytvorila nejakou obet a rozhodla se vykrocit ven z toho kruhu. A je to jedno kam, hlavne, ze v nem nezustanes! Vzdy. Kdyz se objevi strach, tak ho nekam zazen a neco udelej, treba maly krok, ale nenech se zastrasit. Odvahu! Mas krasne karty. Hodne stesti pro podrobny vyklad mne kontaktuj!  

odpověď

23.01.2008 13:31 - Milda: Dobry den, podnikam uz delsi cas, v minulosti v zahranici a prave z teto doby mam urcite fin.problemy.Vyresi se tato situace priznive, nebo to pro mne dopadne spatne?Ted je to po fin.strance uspokojive, ale k vyreseni restu to nestaci.Premyslim i o vyhlaseni konce podnikani......nevim jakym zpusobem to nejlepe resit.......najdu cestu?Dekuji za odpoved M
 
Ahoj Mildo,
jeste prijde nejaka prekazka, ale, neboj se, jsi na dobre ceste, mas dobre vyslapnuto, dopadne to dobre, prekazkou je nejaky mlady muz, reseni najdes, pomuze ti s tim nejaka mlada zena, je treba neco ukoncit a noveho zacit. Dulezite vyreseni nejaka vazba otec a syn. Drzim ti pesti, v pripade podrobneho vykladu mne kontaktuj. Dekuji Majla si.

odpověď

 
23.01.2008 11:40 - Marta: Dobry den,mam na Vas otazku,jak bude pokracovat muj vztah s timto muzem 0N-09.09.1971 a JA 26.03.1985 a kdy se mi zase ozve[momentalne ma velke problemy]a ja jsem momentalne v jine zemi.Prosim,jsem zoufala,jak se to bude dale vyvijet.Dekuji mockrat Marta
 
Ahoj Marto, moc karty priznive pro tento vztah nejsou, je tam nejaka otazka nevery, nemyslim, ze se ozve, je potreba si s nim popovidat o tom, co proziva k tobe a jake ma s tebou plany. Hodne lasky, pro podrobny vyklad mne kontaktuj. Dekuji Majla sí.

odpověď

23.01.2008 10:47 - : Psala jsem Vam na e-mail, ale bohuzel se mi vratil.Tak se tedy obracim tady s zadosti o radu, ale netyka se vykladu. Jsem absolutni antitalent na pc, ale mam jiz na webgarden stranky a od vas bych potrebovala radu. Jakym zpusobem si mam vytvorit otazky a odpovedi, abych je mela stejne prehledne jako vy? Aby ma odpoved byla u zneni otazky a nejen obsazena v diskuzi, kde se musi hledat? Budu vam moc vdecna za odpoved. Diky Petra
 
Ahoj Petro,
pisemne je to pro mne narocne, mas – li skype a sluchatka s mikrofonem, dohodni si, se mnou cas na skype pres email, urcite se nevrati, pokud zadas spravnou adresu a tvuj meil neni Spam. V rubrice si musis zalozit jako prvni kolonku diskuzi a potom na kazdou odpoved zalozit novy clanek, do ktereho otazku v diskusi prekopiruji. Drzim ti pesti Majla si.

odpověď

22.01.2008 17:39 - marci: Dobrý den, delší dobu plánujeme, že si na hypotéku pořídíme domek a odstěhujeme se odtud. Zajímalo by mě, jestli se to letos uskuteční.Případně, jestli to finančně utáhneme. Děkuji
 
Ahoj Marci, jako prvořadé, ti dojde nějaká věc ve vztahu, která se musí doladit, a až po té, co upevníš dobře vztah, je možné, že  ještě tento rok domek koupíte. Pro podrobný výklad mne kontaktuj Majla sí. Děkuji

odpověď

marcela22.01.2008 10:30Dobrý den, jsem už spoustu let doma aletos bych měla začít si hledat práci. Zajímalo by mě, jestli se mi to povede a přibližně v jakém oboru. Děkuji
 
Ahoj Marcelo, tento rok praci urcite najdes!  Neboj se zacit i v oboru ktery vubec neznas. V jekem oboru ti Taroty nepovi, k tomu slouzi karty osudove. Tarot jsou karty  zákonu příčin a důsledků. Proto je možné pomocí výkladu tarotových karet zjistit, ve kterém bodě na své osobní cestě se člověk ve vztahu k položené otázce právě nachází a jaké jsou vnitřní příčiny toho, co se mu právě děje, případně jaké je nejlepší rozhodnutí pro něj v danou chvíli. Tarotové karty nám ukáží nejefektivnější cestu, jak toho dosáhnout, tudiz tvem pripade ti mohu poradit, az v moment, kdy budes mit typ na praci. V ten moment ti mohu rici, jestli je to pro Tebe to prave a jak se tam budes citit. Preji hodne stesti Majla sì. Pro podrobny vyklad mne kontaktuj.

odpověď

22.01.2008 15:16 - Vilka: Ahoj psala jsem ti o ceník na podrobný výklad,děkuji za odpověď,ale nebylo tam zrovna kolik si počítáš za PÍSEMNÝ,raději bych tento.Napiš mi ho díky ovilemina@seznam.cz
 
Ahoj Vilko zřejmě ti nedošel můj druhý meil. Poslu ti to. Děkuji Majla sí
 

odpověď

22.01.2008 15:12 - petra: Ahoj už déle jsem byla v manželství nešťastná,manžel taky proto jsme se rozvedli,ale stále bydlíme v jednom bytě což nelze(nevím jak)finančně vyřešit.Zajímá mě zda potkám jiného partnera,který mě mě bude milovat-i já jeho vzájemně na celý život.Je prosím možné mi říci nějak konkrétněji kde se poznáme-zda v zaměstnání a kdy asi(čeho se týká př.ve zdravotnictví,restaurace,kancelář aj.)nebo přes koho?či jak je stár.Nemohu hnout situací-jsem bez ůspěchu nalézt práci.Děkuji P
 
Ahoj Petro, mas mnoho otazek a zmatek, mohu ti na vse odpovedet pri objednani podrobneho vykladu. Je potreba ovsem zduraznit, ze Tarot jsou karty zákonu příčin a důsledků. Proto je možné pomocí výkladu tarotových karet zjistit, ve kterém bodě na své osobní cestě se člověk ve vztahu k položené otázce právě nachází a jaké jsou vnitřní příčiny toho, co se mu právě děje, případně jaké je nejlepší rozhodnutí pro něj v danou chvíli. Tarotové karty nám ukáží nejefektivnější cestu, jak toho dosáhnout, tudiz v tvem pripade ti mohu poradit, jak dosahnout nove prace, nebo az budes mit typ na praci. V ten moment ti mohu rici, jestli je to pro Tebe vhodna a jak se tam budes citit, a jestli tam na tebe nekdo ceka. Kazdopadne momentalne, v kartach se zadny muz neobjevuje, je potreba, aby jsi ucinila nejakou vyraznou zmenu, treba se i za praci odstehovala pres pul republiky. Pokud zustanes tak jak jsi, nic se nezmeni. Pro ujasneni mne kontaktuj dekuji Majla sí. P.s. Tarotove karty ti nereknou zda v kancelari, zdravotnictvi a tak.

odpověď

AJKA21.01.2008 23:07Dobry vecer,chtela bych znat odpoved,jestli mam urcite schopnosti? Velmi mne to tahne k mystice,kartam vsemu co je ne vsem umozneno.Jen nevim, co by pro mne bylo to prave abych dokazala druhym pomoci.pomuze mi najit odpoved vas vyklad?Mnohokrat dekuji Ajka
 
Ahoj Ajko, všichni máme v sobě máme nějaké ty mystické schopnosti, jen někomu dřímou někde hluboko, někomu někde na pokraji, a nikdy je nepropudí a někdo jako ty je probouzí a ba dokonce již probudil. Ano máš schopnost, a máš navíc k tomu obrovskou komunikační schopnost, (tam by jsi se mohla orientovat),  začni zkoušet všechno co tě intuitivně přitahuje, a najdi si způsob toho, v čem se cítíš kovaná. Uvidíš, že na to přijdeš sama. Jen se víc pozoruj a uč se novým věcem. Držím Ti pěsti, pro podrobný výklad mne kontaktuj přes email. Děkuji Majla sí.
 

odpověď

Martina21.01.2008 16:11Dobry den,mam na Vas otazku co se tyka meho vztahu,zda je muj posledni vztah jiz u konce a nebo zda bude i po jistych problemech pokracovat.Uvidime se s Remem jeste?Dekuji za odpoved.Martina
 
Ahoj Martino, tvůj vztah vyžaduje více úsilí spojené s cestováním, je potřeba pro lásku něco obětovat, ty jistě víš co. Vztah, v případě ujasnění si, jak spolu pokarcovat  dál i přes tyto oběti, může nadále fungovat. Je potřeba dát věco do rovnováhy. Od toho se odvíjí, jestli se s Remem ještě uvidíte. Jeť za ním :-)  Hodně štěstí Majla sí.

odpověď

Věra21.01.2008 12:16Jaká je moje budoucnost v pracovní oblasti? Děkuji.
 
Ahoj Věro, jestli máš v hlavě projekt, je načase k tomu udělat první krok, pokud ještě nemáš nápad, je načase něco vymyslet. Tvá práce bude vyžadovat více jako 100% ní nasazení, ale za to tě čeká odměna v podobě peněz a úspěchu. Na nic nečekej. Hodně štěstí. Podrobný výklad si můžeš vyžádat přes email. Děkuji Majla sí.

odpověď

úlet 21.01.2008 11:33mám naději že se rozvine vztah po kterém toužím
 
Ahoj, příjde ti myšlenka, jak se tento vztah může rozvinout, úpřímně je to více na vědomé úrovni, než vzplanutí srdcí, ale můžete spolu zažít krásné okamžiky. Nemyslím však, že to je právě ono, po čem tvá duše touží. Hodně lásky.

odpověď

láska 21.01.2008 11:22bude pokračovat můj vztah s mužem na kterého myslím
 
Ahoj bouřka pomine, a jak jistě víš, každá bouřka čistí vzduch. Jen tě vidím, více v poměru jako milenka, nikoliv jako partnerka. Váš vztah potřebuje naplánovat progresi. Hodně štěstí. Pro podrobný výklad mne konataktuj. Děkuji Majla sí.

odpověď

Haňule20.01.2008 23:25Znám se jen přes intenet s mužem, který mě velmi zaujal. Zajímalo by mě, zda se někdy sejdeme.
 
Ahoj Haňule, vidím tam velke prekážky, až jako ukončení, ale pak tam na závěr vidím splnění přání. Myslím, že více získaš, když tuto otázku položíš přímo jemu. Hodně štěstí a lásky Majla sí. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji
Poslední komentáře
23.01.2008 09:21: Děkuji za odpověď.Otázka byla položena tomu dotyčnému,ale jasná odpověď nepadla.Oba máme své partnery, ale rádi bychom se sešli.Spíš máme obavy z toho, že bychom si byli až moc blízcí... a1917f

odpověď

renata19.01.2008 22:21Dobrý večer, chtěla bych se zeptat co mě čeká v tomto roce ohledně partnerských vztahů? Můj datum narození je 7.8.1978 , předem děkuji za odpověď
 
Ahoj čeká tě nejaký mladý muž a s ním radostné zážitky. Hodně lásky Majla sí. Pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji
 

odpověď

kd19.01.2008 13:19Dobrý den,děkuji za odpověď,ale bohužel bývalý přítel buď na mé návrhy nereaguje, nebo mi neustále připomíná, že jsem se s ním rozešla já, tak nemůžu očekávat, že se vrátí. Už nemám sílu ho nadále kontaktovat a už vůbec ne přemlouvat a něco s ním řešit. Myslím, že to je konec, už mě nenapadá jak si s ním vše vysvětlit, když se mnou nechce mluvit. Je šance, že se to obrátí i když já v tom nemám
 
Ahoj kd, můj výklad vychází ze způsobu položené otázky. Je velmi pravděpodobné, že pokud on překoná své navyklé postoje, že to dá s tebou zpět dohromady. Ale on musí znát tvé stanovisko, že si to přeješ! Takže ještě nějakou iniciativu vyvolat musíš, leč třeba naposled. Držím pěsti, podrobný výklad nabízím objednaním přes email.  

odpověď

19.01.2008 08:05 - Jarka: Jak se bude vyvíjet můj vztah s mužem,kterého miluji?
Ahoj Jarko, vis sama, ze se to nikam nevyviji a to te dostava do rozporu jestli je ten spravny. Prosim te, rozpohybujte to, udelejte nejake spolecne plany a vas vztah bude pokracovat lepe jak ted. Nesmis ale zustavat v tom rozporu. Hodne lasky Majla sí. Pro podrobný výklad mne konatktuj děkuji Majla sí.
 

odpověď

kouldre19.01.2008 08:00 příspěvků: 3Dobrý den Majlo,
prosím o radu s manželem se nedějí žádné změny, které mi nasliboval a já si uvědomuji, že se to nezmění a už mě to ubíjí. Prosím poraď, vím že by bylo nejlepší, abychom šli o sebe, už jsem to několikrát udělala, ale vždy mě ukecal, už je to k smíchu. Ale já to asi nikdy nedokážu. Prosím řekni, dokáži se někdy rozhodnout k nějakému kroku , kdy se mi už uleví. Už jsem z toho celá nemocná, nervozní a díky tomu mám okolo sebe spoustu dalších problémů. Už to trvá víc jak 2 roky. Děkuji Andrea 10.04.1977
 
Ahoj Andreo, tvé otázky ti přibívají, připomínám ti tedy, možnost objednaní podrobného výkladu. Opakuji ti větu z mé předešlé odpovědi:
Buď se smiř s tím, že toto je to co ti je dáno a buď spokojená/ý (neočekávat, že se někdo změní) a nebo učiň nějakou výraznou změnu (práce, partner, bydliště), která ti pomůže naplnit Tvé přání.
Pokud budeš smýšlet jako doposud, velmi ztěžka se rozhodneš. Jsi příliš zastrachovaná. Uvědom si, je – li dítě mezi, že dítěti nekradeš otce, on jím – budeš li rozumná zůstane navždy a třeba se tak uvidí ještě více. Jsi příliš mladá na to, mít strach učinit změnu. Hodně štěstí Majla sí.

odpověď

kd18.01.2008 16:47Dobrý den, prosím o výklad, zda se mám pouštět do vztahu s novým mužem, který se objevil, nebo mám stále doufat, že dojde ke z měně u mého bývalého přítele, kterého bohužel stále miluji.
 
Ahok kd, jít do vztahu s jedním a přemýšlet nad druhým? Už tady máš odpověď. Nový partner, dřív nebo později si uvědomíš, že není to co si přeješ. Lepší karty jdou na bývalého, musíte spolu popracovat na tom, co vás rozdělilo. Hodně štěstí Majla sí. Podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji
 
 

odpověď

 
M18.01.2008 20:31Dobrý den. Ráda bych věděla, jestli se bude dále nějak vyvíjet vztah mezi mnou a mužem, který se mi nyní neozývá (důvod neznám) a který je mi velmi drahý.
 
Ahoj M,
mám pocit že zmíněný muž má nějaký závazek,  neměla by jsi čekat, jestli se ozve nebo ne, ale dát věci do pohybu a o všem si popovídat. Komunikace je klíčem k tvému klidu… popovídejte si o tom, jak moc to s tebou myslí vážně. Hodně lásky, pro podrobný výklad mne kontaktuj Majla sí.

odpověď

17.01.2008 17:57 - Marta: ahoj,asi před týdnem jsem psala na radu ohledně mého kolegy jestli si vzpomínáš.měla jsem se ozvat ohledně toho jak to bude pokračovat,tak zatím nic je ještě asi brzy aby se něco dělo. tak to by bylo vyřízeno a pak jdu opět prosit o zodpovězení na další otázku.ráda bych věděla jestli mě aspon v blízké budoucnosti čeká nějaký ten vztah nebo jestli budu zase sama. děkuji moc za odpovět zdravím marta
 
Ahoj Marto, nějaký příběh tě čeká, ale nebude to ještě to pravé, každopádně se tomu nebraň. Pokud máš více otázek stále platí nabídka podrobného výkladu. Hodně štěstí Majla sí.
 
 

odpověď

17.01.2008 15:33 - marcela: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mě letos čeká nějaký nový vztah nebo aspoň flirt. Děkuji

 
Ahoj Marcelo, flirt tě čeká určitě, je třeba u tebe, někde uvnitř uzavřít kapitolu tvého bývalého vztahu, a nepřenášet si strachy do vztahů současných. Hodně lásky, pro podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí. 
 

odpověď

17.01.2008 15:18 - Veronika: Dobrý den,
od začátku roku se mi nedaří jak ve vztahu tak v práci. Jelikož se už sama v sobě nevyznám, chtěla bych se zeptat jakým směrem se mám ubírat. Děkuji Vám za odpověď a přeji krásný den.
 
Ahoj Veronko, Tvá cesta je udělat razantní změnu, a v moment kdy ji uděláš nepřemýšlet, jestli to bylo správně či nikoliv, stanov si krátkodobé cíle e jdi si za tím. Neděle to co tě nebaví a nezůstavej tam, co tě nečiní šťastnou. Neboj se, čeká tě jen to lepší. Hodně štěstí Majla sí. Pro podrobný výklad přes email. Děkuji

odpověď

sandra16.01.2008 20:39ČEKÁ MĚ NĚJAKÁ DALEKÁ CESTA?ZA PRACÍ NEBO DOVOLENOU?DÍKY S.
Ahoj Sandro, tento rok, budeš dávat spíš do kupy jiné záležitosti, než dalekou cestu, musela by jsi pro to vynaložit velké úsilí, ale upřímně… nedrží tě tady vyhlídka nějakého muže. Jedině, že by jsi odjela s ním :-)  hodně štěstí děkuj Majla sí

odpověď

Petka16.01.2008 19:22Dobrý den,chtěla bych se zeptat na můj vztah s člověkem,kterého mám moc ráda a pořád na něj myslím. díky Petka
 
Ahoj Petko, sice nevím, co by jsi na něj chtěla vědět, každopádně, to co momentálně prožíváš se zlepší. Potřeba dát věci do rovnováhy,  mezi dáváním a přijímaním. Hodně lásky, pro podrobný výklad mne kontaktuj děkuji Majla sí.
 
 
Poslední komentáře
18.01.2008 14:07: Má tě moc rád, a rád by s tebou byl, ale je nutna změna z tvoji strany, jsi zbytecne precitlivela az plactiva. Stereotyp je proti vám. Svatbu zatim nevidim. hodne stěstí.
18.01.2008 13:22: Dobrý den, chtěla bych vědět, jaký on má ke mně vztah a jestli se vezmeme.

odpověď

 
Lenka16.01.2008 17:55Dobrý den, chtěla bych se zeptat zdá má smysl zkusit oslovit bývalého přítele s tím, že se k sobě vrátíme.Náš rozchod byl totiž z jeho strany takový malý zkrat a nyní spolu nekomunikujeme. Děkuji za odpověď.
 
Ahoj Lenko, v tomto vztahu je nutná transformace, nebyla si vedle něj plně aktivní na tvé cestě za přáním duše, můžeš to zkusit, karty jdou na to dobré, ale nic moc se nezmění, ve smyslu, že by to nemělo asi velké trvání (ale to záleží na vás).. jseš si jista, že tě činí plně šťastnou? Nehledej zvyky, ale naplnění. Každopádně ho oslov, je nutná komunikace s ním, leč třeba jen pro ujasnění si myšlenek. Držím ti pěsti, pro podrobný výklad mne kontaktuj děkuj Majla sí.  

odpověď

lolitka16.01.2008 20:3450058b
 
Lolitko zadej znovu otázku.

odpověď

 
Vilka16.01.2008 17:29Ahoj díky že jsi znovu odpověděla.Uvidím tedy co bude,pochop že kdyby byl "normální" bránit nebudu,ale věř,že jsem si s ním prošla peklem a už mu nemohu ani nechcei věřit.Je podivné,že kdykoli jsem mu v duchu odpustila ozaval se-ale v tom horším,urážel,vyhrožoval atd.Jistě zcela nevěřím,že by děti nechtěl vidět(ale spíš to vypadá,že jeho černé svědomí),ale dle informací vím,že se hlavně dělá hezkým před novou partnerkou,která o tom co si ke všem dovoloval nemá tušení-zato mě pomlouvá.I tak jsem mu řekla,že mu přeji štěstí a ať se stará aspoň o své další dítě s tou ženou a ať ji nebije,ale ať nás nechá v klidu,že on není tím po tom všem kdo by měl říkat "já je chci",ale měl by on vyčkat zda oni budou chtíta především se zeptat zda oni chtějí.Prosím zda můžeš napsat kolik stojí podrobný výklad.Jestli můžeš napadlo mne od doby kdy mi zemřel otec a hned na to jsem zažila první útok býval.muže(zkopal mě,hodil po mě nůž-pokud by mě přítelkyně nestrhla stranou...nevím,pak zapáloval záclony v pokoji s naším miminem ...byla jsem šílená aby vše nehořelo-nepustil nás dovnitř...naštěstí pomohl i soused,další den jsem viděla rozostřeně...mám -5 dioptrii..tuším že šokem...myslíš že to lze nějakou metodou odblokovat??Měj se moc krásně a promiň,že jsem se rozepsala.Vilka
 
Ahoj Vilko,
info na podrobný výklad najdeš v emailu, prosím,  pro případne diskuze a vyjádření je založena kolonka forum, kde si můžeš popovídat i s ostatními,  tato kolonka by měla sloužit jen pro jednoduché otázky – výklad zdarma.
Tvé oči znamejí, že jsi nechtěla a nechceš, některé věci vidět. Ano, existuji metody na odblokovaní a v případě zájmu se ozvi přes ema

 

 
Žádné komentáře