I tarocchi per te

Archív odpovědí 2007/08

březen 08

 

odpověď

Jana31.03.2008 22:18Dobrý den, chci se zeptat na jednoho muže, který je narozen 12.2.1979, jestli z našeho kamarádství bude nějaký hlubší vztah? Ä také zdali by jsme spolu byli šťastni. Děkuji Majlo
 
Ahoj Jano, vztah by to mohl být pěkný, ale myslím, že v hlubší vztah to nepřeroste. Časem ti dojde proč. Hodně štěstí Majla sí.
 

odpověď

Axianka31.03.2008 22:14
příspěvků: 1Dobry den. Chtela bych se zeptat, jak bude vypadat moje budoucnost co se tyce skoly a taky vztahu s mym pritelem?
Dekuji
 
Ahoj Axianka, není poprvé, co mne kontaktuješ, navrhuji ti podrobný výklad, ve škole se budeš plácat v nějakém rozhodnutí, buď 2 školy, nebo 2 muži, chvíli tě to dostane do potíží, tvůj vztah s přítelem jen pokvete. Hodně štěstí Majla sí.

odpověď

spiderka31.03.2008 21:02ahoj Majlo, ráda bych věděla, co ke mně cítí můj přítel a jestli se příští rok vezmeme. díky moc.
 
Ahoj byl, nebo je mezi vámi problém, který se vyřeší, je potřeba zapracovat na stereotypu, svatbu zatím nevidím. Děkuji Majla sí.
 
Poslední komentáře
02.04.2008 16:17: Myslíš, že nám pomůže, když spolu někam sami dva na pár dnů odjedeme?

odpověď

r31.03.2008 20:52Dobrý den, co ke mě cítí moje současná partnerka? Máme budoucnost? Díky.
 
 
Ahoj tvá partnerka nad vaším vztahem váhá, pravděpodobně to směřuje k rozchodu. Společná budoucnost je zatím ve hvězdách. Hodně štěstí Majla sí. Na podrobný výklad mne kontaktuj děkuji.
 

odpověď

Alča31.03.2008 17:08Milá Majlo,jsem nar. 29.6.1976, mám 2 sestry a já bych chtěla stavět se svým (2roky)přítelem/ 10.10.1968 domek na zahradě naší matky. Mě by stačila i ta 1/3.Co vidíš na mou otázku jeslti se pouštět do stavby a zrovna na tomto pozemku? Jak se nakonec věci vyklubou? Děkuji moc za Tvou odpověď. PS: jsem ráda, že jsi zase tady..... :D Alča
 
Ahoj Alčo, kontaktovala si mne tuším na podrobný výklad, a měla by jsi o toho zůstat, jen při konzultaci s tebou jsem schopna celou situaci probrat, takhle vařím z vody. Vypadá, že by jste se s přitelem, zatím do žádné stavby zatím neměli pouštět na pozemku tvé matky ani někde jinde. Je mi líto. Hodně štěstí.

odpověď

olalala31.03.2008 16:24
příspěvků: 2Dobry den Majlo,chci se zeptat zda je mozne rict kdy bude nejvhodnejsi doba na zmenu zamestnani abych nic neuspechala.Mam se divat pouze ve svem oboru nebo zabrousit i jinam.moc dekuji.olalala
 
 
Ahoj, vidím, že se vracíš, navrhujij ti podrobný výklad, kde ti na základě kontaktu s tebou zajístím kvalitnější výklad a odpovím ti na všechny tvé otázky. Teto rok, si to jen připravuj a příští rok, změnu proveď. Určitě se budeš mít lépe v jiném oboru. Zapracuj na rekvalifikaci. Hodně štěstí Majla sí.

odpověď

Renata31.03.2008 16:09Dobrý den, můj vztah s partnerem prochází krizí. Mám se snažit náš vztah zachránit nebo už k sobě cestu nenajdeme? čeká mě ještě nový vztah? děkuji
 
Ahoj Renato, krize ještě bude pokračovat, ale vypadá to, že to překonáte a ty budeš obklopena láskou. Kontaktuj mne na podrobný výklad, děkuji Majla sí.
 

odpověď

Mia31.03.2008 15:05Milá Majlo. Nejprve Ti chci moc poděkovat za Tvoji odpověď. Kartičky ukázaly vedle mne do budoucna partnera i miminko. Chtěla jsem Tě jěště jednou požádat o náhled, zda se bude jednat o současného přítele, se kterým sice řešíme krizi, ale pomaloučku se snažíme k sobě opět přibližovat a nacházet v sobě znovu lásku. Za Tvou odpověď moc děkuji a přeji hodně sluníčka. Mia
 
Ahoj Mia, myslím, že to bude jiný muž. Pro přesnější informace, je vždy lepší podrobný výklad. Děkuji Majla sí.
 
 

odpověď

31.03.2008 13:51Majlo, díky za odpověď. Píšeš, že žije v nějakém rozporu - má vztah jěště s vdanou ženou. Prý bez sexu s ní nemůže být. Kam ho nasměrovat? Byl by šťastný aspoň s jednou z nich? Takhle pořád jen pracuje a pracuje a nešetří se. Díky moc Šimi
19.03.2008 15:04Hezký den Majlo,mám kamaráda, který žil dlouho s dívkou, která mu pak zlomila srdce.Teď si nemůže neustále najít vhodnou přítelkyni.V současné době jednu má,říká, že je to ta pravá, ale prý to není ono.Nevim,jak mu pomoci.Bude už konečně šťastný a otcem?Moc by to chtěl. Děkuji Šimi.
 
Ahoj Šimi, pro kamaráda je tento vztah hodně důležitý, jelikož si na tom vztahu hodně pochopí, žije životní rozpor, z kterého musí ven, jinak bych se musela obávat o jeho zdraví. Tento rok, ho ještě úplně šťastného nevidím. Ať mne kontaktuje na podrobný výklad. Děkuji Majla sí.
 
 
 
Ahoj Šimi, nejsem schopna tvému kamaradovi pomoct, dokud to nebude chtít on sám. Znova vybízím, skontaktuj ho se mnou na podrobný výklad, trochu mu otevřu oči. Hodně štěstí Majla sí.
 
 

odpověď

vendy31.03.2008 12:43Dobrý den, změní se můj život konečně k lepšímu? Díky za odpověď.
 
Ahoj Vendy, jistě že zlepší, stačí jen přijmout, že to co se ri děje je jen pouhé zrcadlo tvého jednání a nedostatku. Konataktuj mne na podrobný výklad, kde to spolu více proberem. Děkuji Majla sí.
 
 

odpověď

Wiky31.03.2008 12:43Dobry den Majlo...nedavno jsem se s nekym seznamila a chtela jsem se zeptat zda ma cenu se o nej snazit a davat mu najevo svoji naklonost,stejne jako on me,zda by nam to mohlo vyjit? nebot je tu problem, ma pritelkyni se kteou to pry neklape a nevim zda je schopny ji opustit...Dekuji
 
Ahoj Wiki, pokud jsi schopna žít lásku na druhé koleji, tak jdi do toho, ale nečekej, že se něco změní. Přečteš-li si v archívu nejčastější otázky a odpovědi, zjistíš, že zadaný muž nosí jen slzy a nikoliv radost. Pozor holky pozor na ženaty……. Kontaktuj mne na podrobný výklad, kde to spolu více proberem. Děkuji Majla sí.
 
Poslední komentáře
02.04.2008 20:16: Mila Majlo mohla bych poprosit zda byste se podívala ješte na Richarda zda má cenu pokračovat.Děkuji Marion

odpověď

31.03.2008 12:03mám se pokusit napravit vztah s mužem kterého jsem velice naštvala. moc mi chybí ale nevím jestli on postrádá mě. j narozen ve strelci rok 55 ja jsem 14.6.64
 
Ahoj nedělej věci za každou cenu, smiř se s tím, že je konec. Pokud má k tobě skutečnou lásku a nejen sexualní přitažlivost, bude to on, kdo o tebe zabojuje. Buď šťastná, Kontaktuj mne na podrobný výklad, kde ti odpovím na všechny tvé otázky. Děkuji Majla sí.
 

odpověď

Eva31.03.2008 11:49Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak na tom bude mamina v práci, má krámek a je v nájmu a oni ji tam pořád dělají nějaké naschvály apod. Zajímalo by mě, jestli u této práce zůstane nebo se jí naskytne příležitost jiné práce. Děkuji
 
Ahoj Evo, všechno špatné je pro něco dobré, překážka, která se zdá být starostí se časem ukáže jako výzva k něčemu novému a lepšímu, At se maminka podívá po novém prostoru. Navrhuji, aby mne maminka kontaktovala a veškeré varianty s ní proberu. Děkuji Majla sí.  
 

odpověď

dula31.03.2008 11:17Pěkný den Majlo, chtěla jsem se vás zeptat, jaké vztahy jsou mezi mým přítelem, jeho matkou, otcem ve vztahu s jeho bratrem a hlavně jeho manželkou? Děkuji.
 
Ahoj dula, doufám, že po přečtění tvé otázky sama chápeš, že toto není jednouduchá otázka pro kterou slouží tato rubrika. Vztahy nejsou tak vážné jak se zdají, objednej si u mne podrobný výklad, kde spolu jednotlivé vztahové vazby proberem. Děkuji Majla sí.

odpověď

31.03.2008 09:48 - iva: Dobrý den,

mohla by jste mi říct co mi přinese tento rok v pracovním a rodiném životě

Předem děkuji

 

Ahoj Ivo, neznám tvé vazby, doporučuji podrobný výklad, kde vše můžem více probrat, každopádně pokud se vymaníš, ze svých najetých kolejí, uděláš změnu v práci, třeba úpná změna profese, na tento rok tě čeká velmi pěkný vztahy v rodinném životě. Děkuji Majla sí.

 

31.03.2008 12:28

komentáře (0)

odpověď

31.03.2008 09:42 - še: Dobrý den Majlo, co přinese tento rok mojí osobě? Díky

 

Má drahá/ý, pokud se budeš nadále upínat na to, nebo na někoho, na koho se upínáš, čeká tě smutné období, Je potřeba se vymanit z očekávání, že tomu bude jinak, Upínáš se na špatný cíl. Kontaktuj mne na podrobný výklad, více to spolu proberem. Děkuji Majla sí.

 

31.03.2008 12:29

komentáře (0)

odpověď

mimi8823.03.2008 12:50Ahoj majlo,před 14dny jsem ukončila styky se svým bývalým,nepsala mu a snažila se ho nevídat.On na to ale ted reauguje tak,že se mu stýská a nemůže beze me být.Přestože má již půl roku jinou chodí pořád za mnou.Já bych ho chtela zpět,ale nevim co si otom ted myslet ani co mám dělat.Chtel by se on ke me ted vrátit?a opustí ji?nebo je to jen nejaká hra? dekuji za odpoved m.

 

Ahoj Mimi, je potřeba si s tvojím ex sednout, a vše spolu probrat, řekněte si, co k sobě navzájem cítíte a proberte spolu otázku nevěry. Neměla by jsi ho brát zpět, dokud nebude mít v sobě uzavřený svůj současný vztah, ale šanci by jsi mu měla dát. Na společný návrat k sobě mi jdou moc hezké srdíčkové karty, Hodně lásky na podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

 

31.03.2008 12:29

komentáře (0)

odpověď

22.03.2008 18:16Milá Majlo, mám dojem, že mě můj muž opět podvádí. Dokážu se tentokrát rozvést? A pokud ano, utáhnu to finančně? Díky Lenča

 

Ahoj Lenčo, jistě, že to utáhneš bez něho, na peníze budeš v pohodě, problém je jinde, v tvém skutečném rozhodnutí, se rozvést, mám pocit, že to úplně nechceš. Zkuste spolu zapracovat na nalezení armonie ve vztahu a nikoli na rozchodu. Dej mu najevo tvé hranice a přání a vyslechni si jeho a zapracujte na sebeúctě. Na podrobný výklad mne kontaktuj, a vše spolu proberem. Hodně štěstí Majla sí.

31.03.2008 12:30

komentáře (0)

odpověď

jarka22.03.2008 12:44Dobry den.Mam velike financni potize ,chtela bych se zeptat,co mam udelat,abych se z toho dostala.dekuji.

 

Ahoj Jarko, tvá finanční situace se změní v moment, kdy rozpoznáš životní výzvy změnit to, co ti nevyhovuje, partnerský život, i práce kterou děláš. Dostáváš se do období, kdy je nutná změna a třeba začít od nuly. Kontaktuj mne na podrobný výklad, proberem to více. Děkuji Majla sí.

 

31.03.2008 12:31

komentáře (0)

odpověď

kamka22.03.2008 12:17Ahoj majlo, tak tě po krátké době zase žádám o výklad. Začala jsem vztah s dlouholetým kamarádem, cítím, že to není to pravé, ale je mi s ním dobře. Jenže najednou se znovu ozval můj bývalý přítel a motá mi opět hlavu. Můžeš mi prosím vyložit, jestli je to od bývalého jen nějaký chvilkový stesk nebo co, nebo jestli ho mám brát vážně. Děkuji moc. on: 28.10.1972

 

Ahoj Kamko, vážně ho ber, je tady šance, ale i slzy, nedělej věci za každou cenu, vždyť ve finále můžeš být i chvíli sama, karty mi ukazují, že je to jedno s kým budeš, nebuď tam, kde ti to nevyhovuje a jednej pouze srdcem a nikoli strachem.Ujasni si tvá přání a jdi si za tím bez ohledu na muže vedle tebe. Současný vztah pokazíš rozporem, do kterého se dostáváš a u ex, časem zjistíš, že se nic nezměnilo, ale třeba se naučíš to příjmout. Láska tě může čekat u obou.  Hodně štěstí, na podrobný výklad mne kdykoliv kontaktuj. Děkuji Majla sí.

31.03.2008 12:31

komentáře (0)

odpověď

Veronika22.03.2008 09:49Dobrý den Majlo. po 2 měsíční pauze, se k sobě s bývalým přítelem snažíme najít cestu. vyjde nám to? budeme zase spolu? oba se tak trochu bojíme aby se situace neopakovala. já narozena 3.8.1983 on 6.5.1978 děkuji

 

 

Ahoj Veroniko, návratem k sobě, vám oboum dojde, že už si nemáte co dát a že váš vztah stojí hodně úsilí a obětí a dokážete se rozdělit v klidu a bez emocí. Hodně lásky Majla sí. Na podrobný výklad mne kontaktuj.

 

31.03.2008 12:32

komentáře (0)

odpověď

 

baiserix21.03.2008 21:53měla jsem milence, přítele, ted to několik měsíců strašně vázne, on je čím dál víc dál ode mě, chtěla bych vás poprosit o vyložení na to jestli se k sobě vrátímě, pokud ano o jaký vztah půjde.. nevím jestli je to jen krize proto, že on si musí něco vyřešit, či já si neco vyřešit?? ale pravda je ta že to je ted na studeném mrtvém bodě, případne pokud karty ukážou, co mám dětat, jak zařídit at se vrátí.. zajímá me i daleká budouctnost děkuji -baiserix- b4ac71 já 10,6,1968...on 2,4,1982

 

 

Ahoj Baiserix, tuším, že jsi mne kontaktovala na podrobný výklad, lepší je, když celou situaci více spolu rozeberem, řekněme, že váš vztah už takhle nadále fungovat nemohl. Odloučení vám skutečně pomůže si ujasnit vaše city a vytvořit rozhodnutí. Je třeba něco ukončit, aby váš vztah zkvétal. Zdraví Majla sí.

 

31.03.2008 12:32

komentáře (0)

odpověď

příspěvků: 1Dobry den, narodila jsem se 23.7.1981 a muj pritel 22.4. 1981. Rada by jsem vedala co ke mne citi, jaka me s nim ceka budoucnost. Dekuji

 

 

Ahoj tvůj přítel je ve stavu, že vlastně neví co k tobě cítí, řekněme, dej mu čas a pracujte na tom, co ohrožuje váš vztah. Máte šanci na společnou budoucnost. Konec nevidím. Na podrobný výklad mne kontaktuj, děkuji Majla sí.

 

 

31.03.2008 12:33

komentáře (0)

odpověď

21.03.2008 16:43jsem bliženec a schazí mi něha a láska. je někdo blízko nebo někdo úplně cizí prostě potkám někoho v jakém časovém horizontu to bude

 

 

Ahoj blíženče, tvé období samoty ti končí, ještě tento rok ti příjde nějaký pěkný vztah, chyť příležitost za pačesy a nedostávej se do rozporu. Žij lásku, která ti bude nabídnuta. Na podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.  

31.03.2008 12:33

komentáře (0)

odpověď

21.03.2008 16:42začala jsem podnikat jsem narozena 4.4.1989 jak se to bude vyvíjet mám šanci uspět nebo to mám vzdát a vsadit na jistotu zaměstnání pokud se mi bude dařit v podnikání kdy se to začne projevovat

 

Ahoj nnevzdávej to, podnikání je pro tebe lepší. Ale je potřeba tomu dát vice nasazení, než tomu dáváš, odměny se projeví až příští rok, ujasni si tvou citovou záležitost, blokuje tě v rozletu. Kontaktuj mne na podrobný výklad. Více to proberem, děkuji Majla sí.

 

 

31.03.2008 12:34

komentáře (0)

odpověď

Gita21.03.2008 13:52Dobrý den,chtěla bych se zeptat na muže nar.1.8.1976 co ke mě cítí co odemě chce?Jako co mě bere?Tvrdí že mě miluje ale mám pocit že lže.já jsem narozená 28.9.1982 mockrát děkuju.

 

Ahoj Gito, měla by jsi věřit tomu co říká, váš vztah byl postaven jen na sexu, ale on si teď přeje pro ten vztah vice. Dej tomu šanci. Na podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.  

 

31.03.2008 12:34

komentáře (0)

odpověď

Ivana21.03.2008 02:51dibry vecer chtela bychse zeptat jestli najde toho praveho muze

 

Ahoj Ivano, je tady někdo kdo s tebou bude a nebude, taková ta láska nezávislá, příjde muž, ale ještě to nebude ten pravý, ale ten vztah za to stojí. Hodně štěstí Majla sí.

31.03.2008 12:35

komentáře (0)

odpověď

20.03.2008 19:13Mila Majlo chtela bych poradit ohledne vztahu.V mem zivote se objevili dva muzi Richard a Radek a ja bych rada vedela co muzu ocekavat.Dekuji za odpoved.Marion

 

Ahoj Marion, Radek tě má spíše jako milenku, měla by jsi dát větší šanci Richardovi, ale upřímně je lepší mne kontaktovat na podrobný výklad, kde celou situaci vice rozeberem. Děkuji Majla sí.

 

Poslední komentáře

01.04.2008 10:09: Tak mam pocit, ze jsem si pri vykladu ty 2 jmena prohodila, kdyz rikas, ze je to Richard. Lepsi, kdyz se mi ozves na podrobny vyklad, Dekuji majla si.
31.03.2008 18:09: Mila MAJLO SÍ děkuji ti moc za odpověd,popravdě si moc netuším co se skrývá pod,dát větší šanci Richardovi.Tento muž je zadán a a jak sám říka štastně.Přesto mnohokrát děkuji za odpověd.Je přijemné potkavat takové lidičky kteří jsou ochotni pomáhat druhým.Děkuji Marion

31.03.2008 12:35

komentáře (2)

odpověď

Hanina20.03.2008 13:38Milá Majlo sí, dcera bude maturovat, chtěla bych se zeptat jestli odmaturuje a dostane se na vysokou školu. Má dále pokračovat ve studiu nebo nebo využít nabízené pracovní příležitosti? Děkuji za odpověď.

 

Ahoj Hanino, neboj maturu udělá, ale na vysoké škole ji nevidím, a hlavně nemám pocit, že si to ona přeje, pracovní příležitost, se více zdá dobrá, než tomu tak skutečně bude, popřemýšlejte spíše jen o nějaké nástavbě, prohloubení kvalifikace, než-li vysoká škola, na to jdou karty super. Hodně štěstí na podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

31.03.2008 12:36

komentáře (0)

odpoved

Štěpánka20.03.2008 12:13Dobrý den, paní Mailo sí, chtěla bych se zeptat, zda v brzké době konečně najdu lásku, životního partnera? Narodila jsem se 25.3.1975. Děkuji za odpověď.

 

Ahoj Štěpánko, objeví se nějaký mladší muž, ale asi to neude ještě ten definitivní. Hodně lásky. Na podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

Poslední komentáře

27.03.2008 21:47: Hezký večer, chtěla bych se zeptat na vztah s mužem narozeným 16.9.1976, já 30.8.1974, zda budeme něco víc nebo kamarádi nebo se neuvidíme už vůbec? Moc Vám děkuji. Přeji krásné dny a mnoho štěstí. Hanka
24.03.2008 22:00: Dobrý večer, chtěla bych vědět jestli se k sobě hodíme. Já jsem narozená 16.3.1978 a on je 12.2.1979 předem děkuji za odpověď.

23.03.2008 15:57

komentáře (2)

odpověd

lenka20.03.2008 12:11Dobrý den milá Majlo, chci Vás poprosit, zda byste se podívala na budoucnost vztahu s mým přítelem.Nejsme spolu dlouho, přesto on už pomalu myslí na rodinu,já tomu spíše nechávám volný průběh a trošku přemýšlím, zda jsem vůbec pro něj ta pravá.Děkuji moc.L.

 

Tvůj partner to cítí dobře, váš vytah potřebuje změnu. Vidím ten vztah dobře, žádný problém se mi neukazuje. Hodně lásky. Potřebuješ-li to víc probrat, kontaktuj mne na podrobný výklad. Děkuji Majla sí.

23.03.2008 15:58

komentáře (0)

odpověd

Jana20.03.2008 12:05Dobrý den, Mailo sí, chtěla jsem se zeptat, jestli my dva máme šanci - já 12.6.1971, on 20.11.1970. Předem děkuji za odpověď.

 

Ahoj Jano, ano máte spolu šanci, jen je potřeba udělat nějaký krok ke společným plánům. Vztah hrozí stereotypem. Na podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

 

 

23.03.2008 15:59

komentáře (0)

odpověd

Mia20.03.2008 11:17Milá Majlo, potká mě někdy štěstí v podobě spokojené rodiny a miminka? Děkuji Ti a přeji vše dobré. Mia

 

Ahoj ano, vidím u tebe partnera a dítě. Buď v klidu. Na podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

 

23.03.2008 15:59

komentáře (0)

odpověd

Anina20.03.2008 10:39Děkuji za výklad a ještě bych chtěla poprosit o jednu otázku. Je šance, že se moje manžesltví dostane zase do normálu (já 11.4.1964,manžel 30.3.1971)? Moc děkuji af3c9e

 

Pokud je pro Tebe normál nadhled a citové prázdno, tak ano, ale srdíčka tam nevidím.  

Na podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

 

23.03.2008 16:00

komentáře (0)

odpověd

Jarka19.03.2008 20:38Dobrý večer, chtěla bych vědět, jak se bude vyvíjet vztah se starší dcerou, udělá přijímací zkoušky, stále spolu válčíme a asi se od sebe hodně vzdalujeme, děkuji jarka

 

Ahoj přijímací zkoušky jsou potíž, pokud jde na školu, kterou nechce dělat. Karty ukazují, že se dostane tam, co si skutečně přeje. Pokud to jiná škola, dostane se tam. Vztahy se zlepší, ale měli by jste spolu mluvit hodně o sexualitě a nevěře. Nevím koho se to týká, ale dotýká se jí to. Navrhuji ti to rozebrat společně v podrobném výkladu. Děkuji Majla sí.

 

23.03.2008 16:00

komentáře (0)

odpověd

 

19.03.2008 20:36Pro Gerdu: Prosím o dotaz pro kolegyni, jak se to bude vyvíjet v dosavadním zaměstnání,zlepší se vztahy, finance,má ho změnit nebo setrvat? Děkuji.

 

Ahoj nebude vůbec lehčí, ale vztahy se urovnají. Lepší kartz jdou na to, aby tam zůstala. Problém její je nějaký milenecký vztah.

23.03.2008 16:03

komentáře (0)

odpověd

19.03.2008 20:34dobrý den, chci se zeptat na bývalého manžela (2.3.71), v prosinci se mu narodila dcera, jak se bude do budoucna vivíjet jeho vztah,bude mít budoucnost? zůstane s přítelkyní a dítětem nebo je to jen další z "úletů"?děkuji j.

 

 

Ahoj, myslím, že tentokrát se tvůj ex usadí. Mysli víc na sebe. Hodně štěstí. Na podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

 

23.03.2008 16:04

komentáře (0)

odpověd

Romana19.03.2008 17:11Dobrý den,chtěla bych se zeptat, zda zůstanu s manželem nebo začnu žít s přítelem. Manžel si našel milenku a vzhledem tomu, že tento vztah trvá již delší dobu, našla jsem si přítele. S kým nakonec zůstanu? (já 15.6.1978, manžel 12,8,1963 a přítel 23.1.1970) Děkuji. ee4f35

 

 

Ahoj Romano, ani jeden vztah není perspektivní, manžel jak je vidět utíká za jinou a tvůj nový přítel je pro tebe jen útěk z reality, ale ten pravý to není. Měla by jsi najít sílu a začí pracovat na tom, abz jsi se cítila šťastná. Nezůstávej tam, ke je ti ubližováno,  hodně lásky.  Na podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

.

23.03.2008 16:05

komentáře (0)

odpověd

olalala19.03.2008 17:01

příspěvků: 1Krasný den moc dekuji za odpoved.Jen jsem prekvapena tim ze potkam mladsiho muze jsem uz docela zoufala ze jeste nemam rodinu a uz prestavam doufat.olalala.

 

Hodně lásky Majla sí.

23.03.2008 16:06

komentáře (0)

odpověd

 

111nada19.03.2008 16:31

příspěvků: 1Vážená paní.

V mém životě se po dlouhé době objevil muž-ráda bych věděla,zda má tento vztah budoucnost.Bojím se zklamání...myslím,že tento muž hledá jiný typ ženy a já jsem pro něho jenom hříčkou.Stále ho zajímají internetové seznamky a hledá....nevím jak se k tomu postavit.Přesto všechno se ke mně chová velice hezky.Děkuji Naďa

 

 

Ahoj Naďo, momentálně má vztah k Tobě čistý, nezapomeň, že jsme to mi, kdo stanovuje hranice, co si druzí k nám mohou dovolit. Pokud Ti nevyhovuje způsob jeho seznamek, měl by to od tebe vědět. Zeptej se ho, co k tobě cítí a podle toho se zařiď. Vztah může nadále fungovat. Konec nevidím. Na podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

23.03.2008 16:06

komentáře (0)

odpověd

v19.03.2008 15:41Dobrý den, potkám v letošním roce milujícího partnera? Díky.

 

 

Ano, tento rok příjde, ale asi nebudeš mít pocit, že je to ten pravý, ale může to být moc pěkný vztah. Na podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

23.03.2008 16:09

komentáře (0)

odpověd

 

19.03.2008 15:04Hezký den Majlo,mám kamaráda, který žil dlouho s dívkou, která mu pak zlomila srdce.Teď si nemůže neustále najít vhodnou přítelkyni.V současné době jednu má,říká, že je to ta pravá, ale prý to není ono.Nevim,jak mu pomoci.Bude už konečně šťastný a otcem?Moc by to chtěl. Děkuji Šimi.

 

Ahoj Šimi, pro kamaráda je tento vztah hodně důležitý, jelikož si na tom vztahu hodně pochopí, žije životní rozpor, z kterého musí ven, jinak bych se musela obávat o jeho zdraví. Tento rok, ho ještě úplně šťastného nevidím. Ať mne kontaktuje na podrobný výklad. Děkuji Majla sí.

23.03.2008 16:09

komentáře (0)

odpověd

Petula19.03.2008 11:38Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na můj milostný život. Teď se nějakou dobu scházím s jedním mužem a jsme každý den v kontaktu a řekla bych,že je nám spolu dobře. Bude to mít nějakou budoucnost? Pak je tu ještě můj "nový" soused, řekla bych, že se mu líbim a mám pocit, že o mě má zájem, ale nejsem si tím jistá. Jak to prosím vidíte Vy? Děkuji:-)

 

Ahoj Petule, ve vztahu jsou nějaké nevyřčené věci, které ti pomůže ujasnit náhled na této vztah, může se stát, že se dostanete před zkouškou, zda-li pokračovat. Soused má o tebe skutečně zájem, ale zatím jen sexuální. Na podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

23.03.2008 16:10

komentáře (0)

odpověd

Petra19.03.2008 09:57Preji dobry den, Majlo, moc Vas chci poprosit o nahled na mou situaci s mym muzem. Po rocni krizi, kdy spolu v podstate zijeme a nezijeme, se pokousime najit k sobe cestu. Nechceme to vzdat. Jsem uz ale vycerpana, mam za sebou tezke obdobi poslednich tri let a prestoze jsem optimista a snilek, dochazeji sily verit, ze nastane obdobi klidu, stesti, ze prijde miminko.... Dekuji za Vas cas a energii. Petra

 

 

Ahoj Petro, je mi líto, ještě vás čeká hodně boje a úsilí, ale váš vztah má šanci to zvládnout. Vidím na konec urovnání a splnění přání, jen miminko zatím nevidím. Nepředcházejme zatím událostem, potřeba teď popracovat na vás dvou. Hodně lásky, potřebuješ-li víc, kontaktuj mne na podrobný výklad. Děkuji Majla sí.

Poslední komentáře

24.03.2008 20:08: DEKUJI MAJLO ZA TVUJ CAS A ZA TVOJI ODPOVED. PETRA

23.03.2008 16:10

komentáře (1)

odpověď

bareka16.03.2008 21:06Milá Majlo, chtěla bych se zeptat, jestli když změním svůj vzhled, tak si vezmu člověka, kterého miluji. Jestli je to jediný blok, který vůči mě má.díky za odpověď

 

Ahoj již jsem ti odpověděla viz níže, zvaž to, nad čím přemýšlíš, tvá vlastní spokojenost by měla vycházet z tebe a nikoliv z jiných. Hodně štěstí.

 

 

19.03.2008 09:06

komentáře (0)

odpověď

olalala16.03.2008 19:34Dobry vecer moc prosim o radu najdu letos novou a lepe placenou praci?Dekuji za odpoved.Olga

 

Ahoj Olgo, teď to nemáš lehké, ale  ano určitě najdeš novou práci, vidím tady tebe a nějaké mladšího muže a oboustanné zlepšení na finanční úrovni. Tento rok tě čekají odměny na zemi. Hodně štěstí.

19.03.2008 09:07

komentáře (0)

odpověď

bareka16.03.2008 19:34Milá Majlo, chtěla bych se zeptat, jestli když změním svůj vzhled, tak si vezmu člověka, kterého miluji. Jestli je to jediný blok, který vůči mě má.díky za odpověď

 

Ma drahá bareko, tvůj vztah není postaven na lásce, ale na nevěře. Třeba i nevěra sama k sobě, pokud si chceš měnit vzhled, jen proto, aby tě tento partner chtěl, mohlo by dojít ke zklamání, že tě po tè nechá. Muž by tě měl milovat takovou jaká jsi, a ty by jsi měla popracovat na vlastní sebelásce. Změna vzhledu nemá nic společného s láskou. Kontaktuj mne na podrobný výklad kde to spolu rozeberem. Majla sí.

19.03.2008 09:10

komentáře (0)

odpověď

nuše16.03.2008 15:30Dobrý den paní Majlo, změním v letošním roce zaměstnání? Pomůže mi někdo? Děkuji za vaší odpověď.

 

Ahoj nuše, zaměstnání pravděpodobně změníš, pomůže ti v tom tvůj partner, může se stát, že se spolu někam odstěhujete, nebpo vycestujete do zahraničí. Na podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

 

19.03.2008 09:13

komentáře (0)

odpověď

kilka16.03.2008 14:22Dobrý den, zůstanu v kontaktu s mužem se kterým si píšu? Děkuji.

 

Ahoj Kilko, ano zůstaneš, ale nic vztahového od toho nečekej. Hodně štěstí  Majla sí.

 

 

Poslední komentáře

20.03.2008 12:56: dekuji, za radu a vyklad, moc!
trefila jste se s tim, ze vztah ma podobu mileneckou...dost jsem se natrapila, ze jsem ocekavala vic - pratelstvi, ale to jsem od neho chtela moc...lze a manipuluje a ma milenek, kam se podivam dost a me nechce nechat odejit.jen jsem myslela, ze uz to uplne skoncilo...DEKUJI VAM ZA ODPOVED, JSEM ZVEDAVA JESTLI MATE PRAVDU A DO TE CIZINY ZA NIM POJEDU A PROC.DEKUJI, PREJI VAM VSE NEJLEPSI!!! KOLIK U VAS STOJI CELY KOMPLETNI VYKLAD? A JAK...FORMOU MAILU? STANA

 

 

Kontaktuj mne pres email. Dekuji Majla si.

19.03.2008 09:14

komentáře (1)

odpověď

lidka16.03.2008 12:13dobry den.mam prítele 54let,rozvedeny ja jsem tez rozvedena, 39let.vidama se cim dal mene,pry ma mnoho prace.prosim ,jak to je doopravdy?je to mozne urcit?dekuji.lidka

 

Ahoj Lidko, pravda je uprostřed. Má hodně práce, ale také potřebuje být hodně sám, aby si mohl rozjímat a pozorovat své pocity, co skutečně prožívá. Povídejte si o své lásce, vyjádři mu co k němu cítíš a dej mu prostor. Na podrobný výklad mne kontaktuj. Děkji Majla sí.

 

19.03.2008 09:16

komentáře (0)

odpověď

16.03.2008 11:21Krásnou neděli,prosím o výklad na mého strýce.Co ho čeká v nejbližší době?Je rozvedený a žena mu dělá neustálé problémy.Je bez peněz a mohl by být i bez bydlení. Obrátí se to k lepšímu? děkuji.

 

Ahoj o strýce se neboj určitě se z toho dostane, mám na něj do budoucna hezké karty, je možné, že se odstěhuje, ale né násilnou formou, ale z vlastního rozhodnutí. Bude se mít dobře. Jsi hodná, že myslíš na strýce, lepší ovšem bude, když mne bude strýc kontakovat sám na podrobný výklad, kde to spolu rozeberem. Děkuji Majla sí.

19.03.2008 09:19

komentáře (0)

odpověď

passit16.03.2008 10:25

příspěvků: 1Dobrý den, narodila jsem se 23.9. 1985. jsem velmi nešťastná, svého přítele jsem velmi milovala ,ale on se se mnou rozešel po šesti letech.chtěla bych se zeptat,jestli bude líp,jestli potkám někoho kdo mě bude milovat? přítel mě nemiloval ani z půlky tak jako já jeho, děkuji

passit

 

 

Ahoj Passit, nejdříve se musíš vzpamatovat z rozchodu, aby ti mohl přijít někdo nový. Moc tlačíš na pilu, užívej si sama sebe a vlastní samoty, aby jsi se naučila rozpoznat, co si od partnera a od sebe skutečně přeješ. Jistě že někoho potkáš, ale teď ne. Jestli to potřebuješ více rozebrat, kontaktuj mne na podrobný výklad, Děkuji Majla sí.  

19.03.2008 09:21

komentáře (0)

odpověď

Anina15.03.2008 22:39Dobrý večer.Píši si s kamarádem na mailu,ale stalo se mi to,že jsem se do něho zamilovala.On se nyní rozešel s přítelkyní a já s manželem už nějakou dobu nežiji.Měl by můj nový vztah budoucnost? Já 11.4.1964 a on 22.3.1967.Děkuji za odpověď. fce766

 

 

Ahoj Anino, je mi to moc líto, ale váš vztah se mi ukazuje jen na sexuální úrovní. Srdíčka a budoucnost tam nevidím. Je-li potřeba, kontaktuj mne na podrobný výklad. Děkuji Majla sí.

 

19.03.2008 09:23

komentáře (0)

odpověď

Jitka15.03.2008 21:35Mám možnost změnit práci.Nevím jak dál:-(.Tahle mě celkem baví,nové se bojím ,ale je o 100% lepší.Jitka

 

Ahoj Jitko, podívej se ještě po něčem jiném, nová práce se tváří, že ti nevyjde, ale současná prácě tě nabádá ke změně. Pravděpodobně odejdeš, ale jinam. Je-li potřeba, kontaktuj mne na podrobný výklad. Děkuji Majla sí.

 

18.03.2008 18:07

komentáře (0)

odpověď

Anička15.03.2008 19:28Dobrý den Majlo,mám tři děti, dvě už jsou samostatné a mají vztahy budou se svými partnery šťastni?Děkuji

 

Ahoj Aničko, navrhuji ti, mne kontaktovat na podrobný výklad, kde se spolu můžem na každé dítě zvlášť a víc to rozebrat. Budou se potýkat se starostmi, ale to je ve všech vztazích běžné, takhle všeobecně, ti není možné odpovědět. Děkuji Majla sí.

 

 

18.03.2008 18:09

komentáře (0)

odpověď

Lucinka15.03.2008 19:24Dobrý večer Majlo, jsem narozena 11.1.87 a on 22.8.73 chci se zeptat, jestli tento vztah má budoucnost. Předem Děkuji

 

Ahoj Lucinko má, ale přijde velká krize, bude to vypadat, až na úplný konec, ale pokud v ten moment dokážete spolu o tom všem mluvit, je šance, že to překonáte a budete prožívat moc hezkej vztah. Hodně lásky, kontaktuj mne na podrobný výklad, je-li potřeba. Děkuji Majla sí.

 

18.03.2008 18:09

komentáře (0)

odpověď

klopa15.03.2008 17:56dobrý den Majlo, přijde člověk, který mě bude milovat? Děkuji.

 

Ahoj, jistě že jednou někdo přijde, ale teď máš bohužel ještě nějaké období samoty. Je potřeba začít žít a smýšlet jinak. Začít od nuly. Na podrobný výklad mne kontakktuj. Děkuji Majla sí.

 

 

18.03.2008 18:10

komentáře (0)

odpověď

15.03.2008 12:36jsem narozena 14.6.64 a on je 8.12.55 jsme na stejné notě moc si rozumíme ted jsme ale dlouho odloučeni ma to perspektivu stýská se mi ale nechci aby měl pocit že ho obtěžuji nebo uháním co s tím

 

Ahoj měla by jsi byt v klidu, a prožívat to co je ti dáváno a nevytvářet si blok o tom, co on si bude o tobě myslet. Buď přirozená a pokď máš chuť dávat lásku, tak ji dávej a uvidíš, jestli je ti opětovaná. Váš vztah do budoucna nevidím, je to více na milenecké úrovni, než-li partnerské. Na podrobný výklad mne kontaktuj. Děkuji Majla sí.

 

 

18.03.2008 18:11

komentáře (0)

odpověď

hanca15.03.2008 11:40majlo, posledni otazka, kdyz rikas,ze to je dobra volba?kam se tedy mame odstehovat myslim misto,oblast?je mi lito,ze to tak dopadlo vse.dekuji a krasny vikend

 

 

Ahoj Hanco, tarotové karty, ti nejsou schopné říci lokalitu, ale potvrdit, až budete místo nalezené, jestli je pro vás to správné. Ale věř, jak vycházelo v kartách, volba bude správná. Hodně štěstí Majla sí.

18.03.2008 18:13

komentáře (0)

odpověď

trina14.03.2008 17:44Dobrý den Majlo, chtěla bych vědět, co mě čeká tento rok. Kdy už bude líp? Moc děkuji.

 

Ahoj Trina, tento rok tě čeká ukončení životní etapy a přichází konečně zlepšení. Zlepšení ve všech oblastech. Bude líp. Hodně štěstí Majla sí. V případě potřeby, mne kontaktuj na po

Žádné komentáře