I tarocchi per te

info Majla sí

Jak nám mohou pomoci taroty?

Jak nám mohou pomoci tarotové karty

Tarot je balíček karet, který k nám promlouvá pomocí symbolické řeči obrázků a je souborem veškerých zákonů, které existují ve vesmíru. Zahrnuje zákony příčin a důsledků a veškeré duchovní zákony, které je zde schopen najít ten, kdo tyto zákony zná. Proto je možné pomocí výkladu tarotových karet zjistit, ve kterém bodě na své osobní cestě se člověk ve vztahu k položené otázce právě nachází a jaké jsou vnitřní příčiny toho, co se mu právě děje, případně jaké je nejlepší rozhodnutí pro něj v danou chvíli. Tarotové karty nám ukáží nejefektivnější cestu, jak dosáhnout toho, co si přejeme, abychom nedělali stále dokola tytéž chyby.

Proč mají někteří lidé úspěch jakoby se narodili na šťastné planetě, jde jim všechno samo a jiní musejí na svém úspěchu tvrdě pracovat a mnozí ho nedosáhnou nikdy?

Proč má někdo štěstí v lásce, má milujícího partnera a plno přátel a jiný žije v blízkosti lidí, kteří mu ubližují? Proč někdo onemocní nebo utrpí těžký úraz a jiný za celý život téměř nenavštíví lékaře ?

Většinou se spokojíme s jednoduchou odpovědí – někdo má prostě štěstí a jiný smůlu. Ano, je to tak, jenže odpověď na otázku “proč” nám zůstává většinou skryta. Je možné ji však nalézt v tarotových kartách. Příroda má své dané zákonitosti, které fungují bez ohledu na to, jestli je známe nebo ne. Vyhozený kámen vždy dopadne zpátky na zem, těleso ponořené do kapaliny vždy vytlačí určité množství kapaliny a pět plus pět se rovná deset. Je to tak bez ohledu na to, jestli to víme nebo ne. Pouze ten, kdo to ví, má určitou výhodu v tom, že dokáže předvídat důsledky, které mu určitá akce přinese. Někteří lidé se brání poodhalit tajemství zákonů, o kterých jsme se ve škole neučili, protože se nedají osahat, zvážit ani změřit. Není nutné, aby to chápal ten, kdo nechce. Příroda se však nikoho neptá, jestli něco chápeme nebo ne. Všichni jsme nuceni podle těchto zákonů žít, ať se nám to líbí nebo ne, ať rozumíme a chápeme nebo ne.


Napsala Iva Janíčková
http://www.iril.cz